| Roza21 a întrebat:

Va mai aduceti aminte de prima l*ba?

15 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Daaa...eram acasa la tara la bunica si intr-o seara afara cu baietii am inceput sa vb despre asta, cand m-am dus acasa, am mers la baie si am inceput sa fac...a fost asa bine :X:X:X

| vladmR a răspuns:

Era...si era atat de. bine.

ce intrebare stupida

| Coozeman a răspuns:

Dap...Ai si uitat deja ca asistai cu gura...

| Roza21 explică (pentru Coozeman):

Cred ca era ma*ta si nu stiai

| Coozeman a răspuns:

Tu copila pr*as*a intreb baieti de la*A. Ai Su**o

| Roza21 explică (pentru Coozeman):

Si bravo mie ca ma documentez

| misell0022 a răspuns:

Normal k da, eram in clasa si eu cu doi colegi am zis sa ne masturbam in clasa defata cu profesorul,stateam in ultimile banci, a fost ceva mai mult de adrenalina si de curaj, eram mai nebuni asa,:-)))

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Vai, vai dar ce intrebare! prosteasca ce-i drept! m-am ce zice! si cu ce te incalzesc pe tine raspunsurile baietilor cu privire la masturbare? scuze de intrebare, dar nu m-am putut abtine!

| Roza21 explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Chiar ma intereseaza sa citesc cat mai multe pareri desi mi-ar fi placut sa stiu si la ce se gandeau prima data(ma refer vreo vedeta sau colega de clasa etc)

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru Roza21):

Aaaa...ok, ok, ok, am inteles draguto!

| warriorboy4 a răspuns:

Cel mai bine imi amintesc de ultima happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eram la bunicamea la tara in timpul veriilaughing

| twitttttt a răspuns:

Eram pe everest, mi s-a facut frig si cineva mi-a spus ca asa ma pot incalzi...deci. happy

| busmar a răspuns:

Dar tu iti amintesti de primul degetel bagat? laughing cum a fost?

| Roza21 explică (pentru busmar):

Pana nu zici tu eu nu pot sa zic