| Anonim_8142 a întrebat:

Va plac fetele grase sau slabe?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu zic mare lucru doar ca m-am izolat in mine daca nu ies afara si numi caut gagica nare cum sa-mi placawinking

| foxi a răspuns:

Depinde. ce intelegi prin grase si slabe! o fata cu forme, spre exemplu nu as zice ca-i grasa!

| Sigmund a răspuns:

Grase sau slabe, nu cred ca are o importanta prea mare.Eu cred ca esentialul este sa iubesti acea fata.Cat despre mine, nu am un model de fata standard.Grasa sau slaba, nu-mi pasa.

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai nu tot timpu te uiti la cum arata o fata mai important e sa o placi sau sa o iubesti ca degegaba arata bine daca nu simti nimic pentru ea eu una nu prea pun accent pe frumustete important e sa ma inteleg cu pers respectiva dar stii gusturile nu se discuta

| Gigiku a răspuns:

Cele care arata bine...

| Robert_2672 a răspuns:

Mai slabute big grin

| cosmin_7744 a răspuns:

Slabe