| Speranta12 a întrebat:

Va place de cineva de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daa, De @supadeceapa, @suntserios @nemessys @drimmero @Dalmore1996 @Jus7t @GabiDumitrescu @mihai69 @Hyacinth @Endoryus @AlphaAttitude
Dacă vedeți asta vă admir și vă respect și faceți TPU un loc mult mai agreabil

| Drimmero a răspuns (pentru Adry05):

Apreciez pentru 'nominalizare', si eu te respect si iti apreciez caracterul afisat aici, esti printre persoanele care mi-au facut o parere frumoasa

| OldSoul a răspuns (pentru Adry05):

Mulţam laughing

19 răspunsuri:
| nebunu_5532 a răspuns:

Da, de Alina 2k18. O doresc la cearșaf!

| Speranta12 explică (pentru nebunu_5532):

Pai eu imi amintesc de alina2k18 in paralel cu SareinOchi. Stiu ca am vorbit ceva cu SareinOchi, dar in 2019 exista si alina2k18... thinking voiam sa o intreb ceva despre skincare

| Speranta12 explică (pentru Speranta12):

A... am crezut ca mi-ai raspuns la cealalta intrebare, scuze

| Adry05 a răspuns (pentru Speranta12):

Și SareînOchi, am uitat s-o menționez, dar nu mai e pe site din păcate, n-am mai văzut-o de mult, extraordinară fată.

| Adry05 a răspuns (pentru Speranta12):

Pot să te ajut eu legat de skincare dacă vrei

| Drimmero a răspuns:

Nu doar de una, dar nu la modul ala ci pur si simplu imi plac raspunsurile.

| Sofer a răspuns:

Da. Verginica.

| Speranta12 explică (pentru Sofer):

Mama ce pisic nu-mi mai pot lua ochii de la el rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de mine, imit ce-mi place. Inca nu am gasit ceva aici care sa-mi distraga atentia.

| Anonima163333 a răspuns:

Nu imi place de nimeni de aici!

| Avarya a răspuns:

Da, de tinelaughing

| grigorepmare a răspuns:

De tine

| Speranta12 explică (pentru grigorepmare):

Si mie de tine ca ti-ai facut cont nou chiar astazi laughing

| beaulean420 a răspuns:

Da, de virginica vaca grasa