| hamster a întrebat:

Va place harry potter? a fost cineva la lansarea harry potter si talismanele mortii? cum a fost? cat ati platit? si daca va duceti la cinema si va uitati la unul normal, nu stiu., hp 4 cat e taxa(vreau cat mai multe detalii despre tot)multumesc fundita pentru primul sau ultimul

Răspuns Câştigător
| GabytzuA_7080 a răspuns:

Io am fost la Herry Potter7 si la hollywood multiplex pe 1 dec 2010.
A fost interesant:a fost dramatic, comic si cu actiune.
Biletul a fost 15 lei.
a durat 2h si 10min
funda plsssss

5 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

E interesant filmul. il recomandwinking

| Paula007 a răspuns:

Ah, si daca vrei detalii, citeste cartea laughing)

| hamster explică:

Am citit cartea...
si stiu ca filmul e bun dar nu stiam pretul, plus ca la mine in oras sunt cinematografe foarte vechi care nu ruleaza noutati

| Faranume_5358 a răspuns:

Ai gresit sectiunea