| IzvorulDeIntelepciune a întrebat:

Va place sa dominati in pat sau sa fiti dominati?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Parca ma simt mai bine cand domin eu, dar daca ea stie sa ma domine bine nu are de pierdut.

| maybetoday a răspuns:

Depinde de dispozitie big grin

ce tine de ritualul seductiei domin prima, apoi ma las dominata happy

| OnuOnulică a răspuns:

Eu prefer sa dorm in pat si nici vorba de dominare.
Sex-ul se face oriunde dar nu in pat.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

In dinacela cu fise. Dupa ce-ti expira timpul, se deschide usa. laughing

| SkyPilot a răspuns:

Si una si cealalta. Daca folosim si ceva costume sau accesorii, se pot imagina un million de scenarii.

| grab a răspuns:

Si si.
pe rand se pot face toate.
ca barbat intai trebuie sa domini(limbi, misionar, capra, roaba etc... important e sa fie 2-3 orgasme pentru ea fara sa iti dai drumu), sa satisfaci femeia cat de bine poti, apoi cand mai obosesti, dupa o pauza de refresh, e bine si sa te lasi dominat(a se citi supt), asta daca ai noroc de o femeie care poate sa iubeasca dezinhibat.

| dragodana a răspuns:

Salut! Imi place sa fiu dominata.

| Leerix a răspuns:

Imi place si sa domin, dar si sa fiu dominata, ambele la fel de mult.

| sjgdhsa a răspuns:

Depinde de femeie.