| lplostonyou a întrebat:

Va place serialul corean Secret Garden? ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| ktyi a răspuns:

Da imi place, dar nu m.am uitat niciodata la el laughing... funda?love struck

| saharabya a răspuns:

Este super, acum am ajuns la episodul 16...in acest serial au fost imbinate si comedia (la unele faze am crezut ca mor de ras), si romantismul, dar si drama (anumite momente din film care te fac sa lacrimezi) este un serial absolut superb, pentru mine este serialul coreean preferat...trebuie neaparat sa-l vezi si tu, cu siguranta nu vei regreta