| anonim_4396 a întrebat:

Va place un vagin in care muschii din interior se contracta, adica gaura este mai ingusta?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Daaa... culturistă cu vaginul - combinația perfectă!

| Sofer a răspuns:

Cu cât e mai strâmtă cu atât mai bine.

| LPCTSTR a răspuns:

Absolut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| Adrian5575 a răspuns:

Sigur ca da happy

| Duduchi a răspuns:

Depinde de fata. La iubita mea este atât cât trebuie(avem 14 ani). Am un sfat, încearcă cu o fetiță de 5-6 ani! Eh... Glumeam. Mulțumește-te cu ce ai că s-ar putea sa nu mai ai! Sănătate!

| Izzabella a răspuns:

Muschii din interiorul vaginului se contracta datorita placerii din timpul sexului. Se simte la fel de bine si pentru fata, cat si pentru baiat atunci cand ea devine mai 'ingusta'.