| Tiberiu1232 a întrebat:

Va rog ajutati-ma...cand fac dragoste cu iubita mea nu simt nimic si imi dau drumul greu, ea isi da drumul de doua trei ori ...se poate sa fie larga de nu simt nimic? Mentionez ca ea are 24 de ani, iar eu 19.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din prea multa masturbare, nu mai simti placerea cand ai sex normal cu o fata.
In plus, faptul ca trebuie sa muncesti te umple de nervi si te irita, pentru ca nu-i atat de usor ca la masturbare.
Trebuie sa stii ca vaginul fetei se dilata dupa penisul barbatului, deci (nu se largeste decat atunci cand naste), in rest, se umezeste atat de mult, dar asta este in avantajul sexului cu penetrare, care-i permite penisului sa culiseze in interior.

| Tiberiu1232 explică (pentru Violleta2022):

Tin sa mentionez ca ea are o fetita de 4... a nascut prin cezarianz

| mihai69 a răspuns:

Largă nu are cum să fie, altfel nici ea nu ar simți nimic. Ești tu desensibilizat. Din ce cauză? greu de răspuns. Poate ea nu te atrage așa tare, poate preferi altceva, poate ai băut ceva... sunt multe cauze posibile, dar numai tu ai putea să știi care e cea reală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal ca ea sa aiba orgasm de mai multe ori. Poate nu esti suficient de excitat...

Răspuns utilizator avertizat
| Tiberiu1232 explică:

Ea are si o fetita de 4 ani si nu a nascut normal

| Violleta2022 a răspuns (pentru Tiberiu1232):

Nu are importanta cum a nascut, ca oricum vaginul ala se dilata atat de mult doar la nastere, dupa aceea isi revine la normal, iar in timpul sexului, se intinde atat cat este penisul barbatului, dovada sunt miliarde de femei care au devenit mame si dupa aceea au continuat sa aiba sex si barbatii nu s-au plans ca s-a largit nimic.
Dar, dupa cum spuneam, din cauza umezirii vaginale, perceptia ta este eronata, crezand ca este lar vaginul, pentru ca penisul culiseaza f usor.
Dar nu-i fata de vina ci problema din capusorul tau, ca aia iti blocheaza receptorii.
Apoi, sa bu uitam, experinta ta sexuala cu femei este abia la inceput, deci inca te streseaza ideea ca nu stii ce sa faci si mai ales cum sa faci.