| Pustiu_5416 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, cunosc o fata pe nume Clara si e cu 2 ani mai mica ca mine ajutati-ma va rog nu stiu daca sa fiu asa direct sau alte alea ma inteleg extraordinar de bine cu ea ne cunoastem de la generala si am iesit cu ea la un suc la ceva dar nu da semne cum ca ma place sau sa intr-o seara am dus-o acasa si m-a pupat pe obraz si asta nu stiu ca ce sa o iau ca un semn sau ca ceva intre prieteni. plzz dau funda!

Răspuns Câştigător
| black1angel a răspuns:

Nu cred cai nici o problema am mai observat din acestea n-are nimic sau cine stie depinde cum se uita la tine sau cum iti vorbeste sau daca te mangaie pe spate sau iti face msaj asa usor ii clar atunci

2 răspunsuri:
| Ahead a răspuns:

Trebuie sa inveti limbajul trupului ca sa intelegi mai bine ceea ce trasmite limbajul trupului : http://despreseductie.ro/category/limbajul-trupului/

| Pustiu_5416 explică:

Black1angel mersi mult. Iam spus direct si a spus DA
:X:X:X 1000 de funzi
!