| Anndreass a întrebat:

Va rog ajutati-ma dau funda! am 13 ani si am vazut toate partile din the grudge eu de la scoala vin seara si cand intru pe strada mea mi se pare mereu ca ma urmareste o femeie... exact ca aceea din the grudge ma uit odata in spate o vad si cand ma uit a 2 oara nu mai estecrying( va rogg ce sa fac sa scap mie teama

4 răspunsuri:
| angishik a răspuns:

Cred ca ai halucinati...dar daca nu asta e rasp mai e o varianta!
1 s-a indragostit de tine ...si atunci e usor sa scapi de ea! sau sa afli daca pe tine te urmareste! schimba-ti traseul de mers acasa! ia-o pe un drum mai lung! incearca si vezi ce o sa se intample! bafta!

| cherrybomb a răspuns:

Psiholog!

| dolcEE a răspuns:

Daca vrei sa scapi de ea,intoarcete, stergeti mucii cu mana laughing -ai grija sa te vada! te duci la ea, intinzi mana cu care te-ai sters si zici : -Salut ' Ce faci? laughing

| Anndreass explică:

Mars ma fraierilor v-ati loat teapa ce retartati suntetirolling on the floor ha ha ha auzi si tu...