| FiNNNNN a întrebat:

Vă rog ajutați-mă, după actul sexual protejat am ejaculat departe de prietena mea, după vreo 5 min am urinat, iar după am plecat în duș, după ce am terminat m-am șters tot inclusiv și genitalele cu un prosop, iar după 15 min prietena mea a plecat în duș si s-a sterș și ea de acel prosop. Acum întrebările ar fi: 1. Posibil să fi rămas ceva spermă în penis chiar și dacă am urinat(am citit că urina curăță tot canalul) sau posibil să fi rămas ceva? 2.Am spălat destul de ok penisul, dar totuși ar fi posibil să fi rămas ceva pe prosopul pe care l-a folosit prietena mea? Ar putea aduce la neplăceri această chestiune? Vă rog ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Hai sa fim seriosi. Nici chiar spermatozoizii lui Superman nu ar putea sa reziste in conditiile descrise. Mai copii, sarcina NU se poate forma chiar atat se simplu si deusor cum va imaginati voi. Oricand, oricum, in orice conditii sau chiar si din NIMIC. Sanatate!

| FiNNNNN explică (pentru corbulalbrosu):

Deci dvs îmi puteți spune cu precizie că nu pot apărea neplăceri?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru FiNNNNN):

In situatia prezentata si precizata, probabilitatea de ase putea forma o sarcina este de sub 0, 001%. Numarul de 0-uri de dupa virgula le las la aprecierea ta.

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu există nici un risc, nu se poate forma o sarcină în astfel de condiții.
Poți să stai liniștit.

Răspuns utilizator avertizat
| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu se va forma nicio sarcină în astfel de condiții! Stai linistit! Faptul ca ati facut dus, ati urinat e un lucru bun... iar cât despre prosop...nu cred ca i-a intrat sperma în vagin nici 1%

| AZKE a răspuns:

Eu din cate stiu după ce te speli spermatozoizi mor. Si daca sperma nu ajunge in vagin nu se poate intampla nimic. Eu zic ca nu a pățit nimic