| AlecSSyA a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Fostul meu prieten vrea sa fim din nou impreuna si sa uitam ceea ce s-a intamplat in trecut(mereu ne certam, imi spunea lucruri urate, ne impacam de fiecare data...etc...). Ce sa fac? Vreau un sfat. El spune ca ma iubeste.

2 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Mai dati-va o sansa! E pacat daca aceste copilarii strica o relatie.Ganditi.va ce e mai bine pentru voi.Lasati ambitiile si orgoliul ca veti avea de pierdut.Numai bine!

| google_6002 a răspuns:

Tu il mai iubesti?

Daca da, atunci poti sa-i dai o sansa dar sa-ti arate si el ca s-a schimbat.vezi cat de mult merita.