| Anablondyi a întrebat:

Va rog ajutati`ma si pe mine cu cevacrying de ieri nu imi merge messul si imi spune ca tot gresesc parola sau id`ul! nu este asa pentru ca imi stiu foarte bine parola in fine nu am gresit cu nimicsi nu stiu ce s`a intalmapt si de ce nu ma alsa sa intru si nici pe email nu pot intra tot din aceasta cauza(poate cineva mi-a schimbat parola) >Am aincercat apoi pe un alt id de AL MEU si nici pe ala nu merge iar pe id mamei de exemplu merge foarte bine si nu are probleme.Problema este fix la mine! Nu ma istiu ce sa fac sunt disperata deoarece am amre nevoie de mess zilele astea! nici nu`mi pot schimba parola deoarece imi zice sa verific ceva cod pe email iar eu nu pot intra pe emaill! va rog ajutati-maa dati-mi idei pentru ca nu mai am nici unaaa! scuze cat

5 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai daca cineva iti stie parola e posibil sa ti-o fi schimbat-o...sau cineva a incercat sa afle parola ta si a scris-o de mai multe ori gresit si acum s-a blocat, dar nu-ti fa griji peste o zi, doua isi va reveni.

| cherrybomb a răspuns:

Vezi ca poate a incercat sa iti sparga cineva parola. si nu a reusit, asa ti-a blocat ambele id-uri, incearca sa intrii pe mail si vezi da se poate, acolo sigur il vei debloca, daca este asa cum cred eu
sau chiar cineva ti-a spart parolele.

dar tot la prima varianta ramanhappy

| Izza_4461 a răspuns:

Si mie mi se mai intampla da nu-mi merge o zi maxim doua si pe urma isi revine. In timpul asta stau pe mes de pe meebo sau yahoo.com

| aditza_4547 a răspuns:

Acolo unde schimbi parola la un momrnt dat apare ceva de email si dai ca nu l poti accesa si merge