| Lexyfrumusik12 a întrebat:

Va rog ajutati-ma sunt disperata...Baiatul de care imi place de la o vreme vine pa aici la mine la bloc. jucam adv si provocare sia fost provocat sa ma pupe pe buze el a facut-o si nu stiu de ce tot imi zice ca este combinat cu o fata de la avatarul lui. o cheama alexandra ca pe mine.si imi zice sa se duce sa se intalneasca cu ea cu o fata frumoasa.si vine tot la mine eu ce sa cred e cb cu fata aia da sau nu ca zice ca se duce la ea si vne la mine zice ca se duce la o fata frumoasa si vne la mine. daca il intreaba cineva daca ma place zice nu stiu cat la % imi zice 0, 1. iar pe cealalta 100. mie una cand vb cu el zice ca ma place 100 iar afara zice 0, 1 eu ca sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Te place insa e cam timid happy E clar ca iti da de inteles ca te place nebuneste din moment ce spune ca pleaca la o fata frumoasa.si vine la tine. happy

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E bine.
Intreaba-l cand o poti cunoaste si tu sau ajunge daca te uiti intr-o oglinda...

| spyke321 a răspuns:

Hey buna. Pai din moment ce spune ca merge la o fata frumoasa si vine la tine e clar ca baiatul te place. Dar faza cu 0.1 % este o chestie mai de copii, din cate se vede baiatul este timid (la fel ca mine). Cand esti singura cu el intraba-l daca te place si spune-i sa iti spuna adevarul. Si eu sunt foarte timid dar daca m-ar intreba fata de care imi place daca o plac ia-s raspunde ca DA. Sper ca ti-am fost de ajutor. fubda?