| Kelz0 a întrebat:

Va rog daca puteti sa ma ajutati, plac o fata foarte mult, de obicei stau cu ea iesim pe afara dar ea ma respinge mult si de exemplu daca eu o imping in zapada sau ceva de genul se supara pe mine si nu mai vorbeste cu mine dar daca o impinge cel mai bun prieten nu ii zice nimic rade sau ceva de genul ce sfat puteti sa imi da-ti? sad va rog am nevoie de ajutor.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este de tine fata, ea face tot posibilul sa te evite, iar tu sa o stresezi la maxim, lasa o in pace, o sa gasesti alta. ce clasa esti?

| vocea a răspuns:

Ai fi surprins sa vezi ca nu trebuie sa zici bancuri ca sa ne impresionezi..Cuceritul fetelor se invata, parerea mea.Totul vine din experienta.Si nu zic aici ca trebuie sa ai 100 de iubite, ci pur si simplu sa interactionezi cu fete.Astfel,o sa te simti sigur pe tine, si crede-ma, fetele mor dupa increderea in sine, dar sa nu fi exagerat sa nu se transforme in infumurare.Cel mai bun mod de a fi increzator e sa te cunosti pe tine insuti si sa te accepti, sa nu asculti vorbele urate ale celorlalti si sa fi tu insuti.Pe bune, asta chiar functioneaza.
Ca sa reusesti sa faci sa te placa o fata, trebuie neaparat sa ai tupeu Adica cum te-ai intilnit cu ea, trebuie sa-i pui mina dupa git si s-o saruti dupa ureche si pe gura. Cu siguranta ii v-a placea

| 6Anonim9 a răspuns:

E nasoala tipa, imi pare rau sa-ti spun. Da-i pace, mai bine ar fi...

| EllaChanLove a răspuns:

Dacă fata nu te place și te respinge, ar trebui să o lași în pace.

| Kelz0 explică (pentru EllaChanLove):

Dar suntem prieteni nu vreau neaparat sa fiu cu ea sau ceva... nu vreau sa ma cert cu ea atata tot