| anonim_4396 a întrebat:

Va rog din suflet sa imi dati niste raspunsuri dupa ce citit cu ATENTIE. Am avut un contact sexual neptrotejat cand eram la menstruatIe pe 13 august.

Menstruatia nu mi-a venit, de obicei e regulata, ar fi trebuit sa vina in perioada 11-15.

Mi-am facut un test Sure chec pe 14 septembrie, si unul Fildas, tip banda pe 16 septembrie, dimineata. Ambele au iesit negativ. Exista sanse sa fiu insarcinata?

Marturisesc ca a fost primul meu contact sexual... dupa vreo 10, 12 zile am avut o scurgere alb-maronie sau rosu inchis, nu stiu exact, timp de 2, 3 zile Peste tot am auzit ca e semn de sarcina.

Am simtit in ultimele zile niste dureri de burta, stomac...ca niste crampe. Sa fie vreo infectie? Am si niste scurgeri albe zilnice. Le aveam si inainte, dar nu zilnic.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Corpul tau sufera transformari din moment ce ti-ai inceput viata sexuala si intarzierea poate fi si din aceasta cauza, durerile de burta si crampele eu zic ca sunt semne ca trebuie sa-ti vina menstruatia

| ynna93 a răspuns:

Pai exact, ti-ai inceput viata sexuala deci s-au mai schimbat niste lucruri in corpul tau, eu zic sa nu-ti faci griji, se mai intampla sa-ti mai intarzie. Ideea e sa-ti faci test daca iti intarzie o saptamana, sa tii cont de lucrul asta mai incolo. Cine stie poate ai racit putin si-ti mai intarzie, stai linistita.

| mihay88 a răspuns:

Linisteste-te nu ai nimic, iti spun sigur, e probabil de la stre toata tevatura asta. te pup:*