| brokxy a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati. Cred ca iubitul meu nu mai este atras sexual de mine. Deci avem 6 luni primele 3 luni sexul era intens era bine, el incepea mereu. Acum trebuie sa încep eu si daca fac glume perverse le ignora sad Afectuos si romantic tot este nu ma plang dar sexual nu mai e. Eu sunt si putin plinuta oare sa nu ii mai placa de mine asa? Daca imi schimb corpul oare ii va reveni apetitul sexual? Sincer imi vine sa nu mai încep nimic ca ma simt ca si cum îl oblig sa o faca...

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ah,te rog mult sa-ti folosesti mintea!
Iubitul tau se simte asigurat din punct de vedere sexual,e sigur de tine si interesul lui,desi exista,e manifestat mai rar.
Ca sa intelegi o sa-ti explic altfel.
Gandeste-te ca iti place inghetata la nebunie,faci omor pentru o inghititura de inghetata oriunde ai merge! Si,n-o ai,nu gasesti,a disparut din magazine,e interzisa prin lege,ma rog,nu poti sa gasesti nicaieri! Nu innebunesti? Si cand,in sfarsit apare, nu mananci o galeata sa te saturi? Mananci!
Si nu te saturi? Te saturi!
Cand mai vrei inghetata? E, cand ti se face dor de ea...
Chestia e ca sexul, pentru iubitul tau e ca inghetata pe care nu a avut-o, cand a gasit-o a mancat din plin si acum abia isi revine la normal.Asta e ritmul lui de...mancat inghetata. happy
Nu e corpul tau de vina, nu e nimic, el continua sa fie afectuos si romantic ceea ce e bine, dar sexual si-a gasit ritmul.Ritmul lui personal sexual. Exista remediu, insa.
Ia invata tu sa astepti putin mai mult si sa mai spui si nu uneori....nu mai sta ca inghetata pe raft, nu te oferi ca marfa cu defecte la pret redus.Esti pretioasa si vei proceda ca atare.Un zambet seducator ca o promisiune dar fara continuare,o atingere,un sarut ametitor care nu e urmat de nimic altceva,mici provocari, o joaca plina de caldura care, in timp, are rezultatul dorit.
Sa ai rabdare si sa-ti folosesti mintea.
O sa va gasiti ritmul comun, vei vedea.
happy

| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca esti plinuta ar trebui sa iei in serios acest lucru si sa slabesti, ca sa-l atragi din nou si sa iasa ceva bun din sexul ala.

| VoidEternal a răspuns:

Poate s-a săturat să fie el mereu cel care inițiază. Multe fete cred că așa e normal, de parcă ar fi degradant pentru ele să inițieze. Iar bărbatul trebuie sa fie mereu cățelușul care la un semn trebuie sa fie gata, când se nimerește să vrea și ea. Și bărbaților le place sa se simtă doriți cum va place și vouă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SLĂBEȘTE să ai 10 kg sub înălțime și va fi în limbă după tine.

10 kg sub înălțime înseamnă să ai 55 kg la 1, 65 înălțime sau să ai 60 kg la 1, 70 înălțime.

Așa sunt cele slabe după care visează toți băieții sau bărbații.

Lui nu îi mai place de tine și se forțează să facă sex cu tine, adică se gândește la alta când se culcă cu tine și în mintea lui e că face sex cu aia, nu cu tine.

| Together a răspuns:

Te-ai ingrasat in astea 6 luni? Daca iti schimbi corpul o sa fie mai atras, si el si altii.

La fel daca simte ca te pierde, ca nu te poate avea oricand doreste, ca incepi sa te apropii de altii...

In relatiile de durata te poti astepta sa scada interesul sexual, de ambele parti. 3 luni e cam putin totusi. Ajuta si sa va vedeti mai rar.

Poate nu intelege comunicarea ta cand faci glume perverse, nu-si da seama ca esti horny. Daca ii zici ca il vrei cum face?

| DARLINGx a răspuns:

Îți recomand să îți găsești alt partener care sa te iubească așa cum vrei tu. Și să îl lași în treaba lui, dacă nu simte nimic pentru tine nu trebuie să îl obligi.

| Kiran a răspuns:

Poate unii baietii / barbati sunt masinarii de sex. dar avem si noi "zilele" negre. fa schimbari dese de pozitii, inceputurile, intelegi ce vreau sa spun.
Referitor la dialogurile in acel moment nu cred ca isi au rostul mai mereu. gen. acele "miorlăieli" sunt mult mai. senzuale decat ar putea face orice cuvant spus chiar intr-un mod. dulce

| alexandraionela1234 a răspuns:

Isi face poftele cu alta! asa am pățit eu