| anonim_4396 a întrebat:

Va rog esclus cei care comenteaza aiurea si critica esclus persoane ne serioase Intrebarea zile eu ma numesc daniel din tiomisoara am 28 de ani si vad ca nu am noroc in viata asta la atatea anunturi ce am dat pe ziare nu dau nume dar am dat in 4 ani de zile peste 500 de anunturi atat pe site-uri de socializare cat si la ziare nu vreau sa dau numele ziare pentru ca nu vreau sa fac reclama in public si apreciez TPU pentru ca sunt oameni de treaba si le multumesc ca imi da voie sa spun orice tot odata tin sa le multumesc la TPU cristina ca imi da voie sa fac comentari legat despre mine vreau sa spun ca ecxzista oameni care face fel si fel de oameni care face lucruri muldare se duce si plateste la vrajitori care n-au licenta si nu au autorizatie si se ocupa ca sa faca rau la oameni se face ca au autorizatie de la primarie sau de la stat si pe doparte iau bani pe dageaba sute de oameni se plang la si depun reclamatii la politie si politia nu prea se baga ca sunt niste romm care nu au ce face le dau spagii si uite asa se scapa de dosare pentru ca ie majit procurori politia si uite asa nu isi face bine treaba politia si tribunalele din romania pentru ca unele legi sunt puse de mantuiala si uite asa scapa cu basma curata asta ie banu ie la putere cu bani ce nu faci in ziua de azi si imi cer scuze pentru colegraful care l-am scris eu nu sunt la scoala sa va fie de inteles pentru ca am primit critici fel si fel de injuraturi asa fara vina va rog sa fiti mai precauti de fie care data va multumesc pentru intelegere astept raspuns inapoi va multumesc

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

'' ecxzista ''? rolling on the floor date-n sânje ca poate te ia si pe tine o proasta, ca-s multe. SAu ia-ti o crva si prosteste-o sa se marite cu tine.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

#@Manson5 taci in mat@

| BESTNICK a răspuns:

Dar intrebarea care e? dude iti scuz colegraful dar nu si ortografia.ce treaba are cristina si retelele de socializare mai ales romii care fac magia neagra si spagile...wdf

| blackfox a răspuns:

Unde e intrebarea?

| Manson5 a răspuns:

Arunca-te de la etaj timisoaradaniel28.
@PaladeOvidiu
"date-n sanje"? Si tu la fel, suicide!

| Manson5 a răspuns:

@PaladeOvidiu
Spanzura-te!