| Jack9 a întrebat:

Va rog fara glume, bun deci eu vreau sa am o prietena dar nu cred ca o fata ar vrea sa fie cu un baiat care nu prea are bani sau are o casa mica, nu?

Răspuns Câştigător
| Ađrian90 a răspuns:

Nu-i problemă ce casă ai sau cât de mulţi bani ai. Nu toate fetele sunt pe interes. Acum depinde şi câţi ani ai, dacă eşti pe la 9-13 nu ar prea fi ok să te aştepţi să ai o prietenă pentru că majoritatea sunt fiţoase şi vor modele şi vedete. Dacă ai trecut de 15-17 atunci poţi să te gândeşti că o să fie cineva care o să te accepte aşa cum eşti. Nu contează că nu eşti bogat, contează ce fel de persoană eşti. Iubită îţi găseşti uşor, dar o persoană pe care să o iubeşti cu adevărat mai greu. Încearcă să vorbeşti cu mai multe fete sau doar cu una care îţi place mult şi vezi ce poţi rezolva, nu cred că o să fie o problemă că nu eşti avut(Cum ziceam, dacă nu cumva are 13- atunci e posibil, dacă e mai mică atunci încă-l are pe prinţul călare pe calul alb în cap) Succes!

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Daca iti gasesti una cu bani mai putini si casa mai mica, te-ai scoswinking

| alina2k18 a răspuns:

Pai depinde pentru ce sta cu tine, ca te place ca persoana sau ii e... foamewinking

| MihaiNicu23 a răspuns:

De unde stii ca nu vrea poate fetei ii place de tine si te accepta asa cum esti chiar sa fara bani multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot rezista sã nu fac o glumã, nu o sã stea! Dacã esti prost sãrac o sã mori singur, dar dacã esti prost cu bani nu o sã mori singur. laughing