| angelwithgreeneyes a întrebat:

Va rog fff mult sa imi rasp pentru ca am pus genul acesta de intrebare de vreo 5 ori pls puppy dog eyes

Buna! am luat obiecte de pe net pentru sims (haine coafuri etc) am facut ce trebuia dar nu stiu unde e in sims ma puteti ajuta? funda

ps:. puteti sa mai imi spuneti odata ce trebuie sa fac sa intre hainele in sims2?

funda +vot

scuze categoria

1 răspuns:
| florin223 a răspuns:

Http://thesims.ea.com/en_us/home

Este site ul lor.Consultal un pic si vezi ca cred ca ar trebui sa scrie. Cine stie mai bine ca ei?