| Ionakaandru a întrebat:

Va rog macar sa ma ascultati si sa imi da-ti un sfat..am doar 15 ani si sunt foarte timida, iar iubitul meu are 18 si e cu mine in liceu. Faza e ca nu suntem de mult timp impreuna, 4 zile mai exact, dar el simt ca vrea ceva nai mult de la mine. Ideea e ca e un baiat mistocar si cam nesimtit insa daca totusi ajungi sa-l cunosti o parte din el nu e chiar asa. Cel putin asta cred si sper..ideea e ca mi-a sis ca vre asa avem o relatie serioasa insa el deja vrea de la mine ceva ce eu nu sunt dispusa sa ii ofer ..nu sunt nici fizic si nici psihic pregatita. Azi cand ne.am intalnit am vorbit putin a fost dragut la inceput insa mai apoi a inceput sa isi faca de cap.a inceput sa ma pipaie si sa imi zica sa ma gandesc la propunerea lui. Ceea ce ma doare e ca desi nu suntem de mult timp impreuna am inceput sa tin mult la el, dar el mi-a zis ca daca nu sunt dispusa sa il "ajut" nu crede ca vrea sa fim impreuna fiindca s-ar atasa de mine si totusi ar vrea si satisfacere din partea mea. Nu stiu ce sa fac.tin la el mult si simt ca si el tine la mine dar el vrea ceva ce totusi eu nu sunt pregatita sa ii ofer. Multumesc ca m-ati ascultat si poate ma puteti sfatuii.

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Fii convinsă că pentru sex te vrea. Adică omul a fost sincer, nici nu s-a ascuns. Dacă esti pregătită să îţi asumi că e posibil să faci sex la 15 ani şi să te părăsească imediat după, cum se întâmplă în general, atunci fă sex. Dacă nu, spune-i că te-ai gândit mai bine şi nu puteţi continua, deoarece nu vrei să faci sex. Gândeşte-te că o să suferi si mai mult dacă o să faci sex şi te părăseşte sau nu dă doi bani pe tine şi doar te foloseşte. Dacă tu continui relaţia cu el, se ajunge 100% la sex, deoarece te va pipăi mereu şi tu o să cedezi până la urmă de ruşine că nu îi oferi ce vrea.

| anonim123453313 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Ai mare dreptate, ba chiar poate fii un pariu la mijloc

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mă rog, văd că ai prins deja ideea că te vrea doar pentru sex.
Eu vreau doar să mai adaug că sr fi bine pe viitor să nu mai cazi "ca musca" în limbă după orice purtător de penis după doar 4 (!) zile...
Baftă!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu esti pregatita pentru ce vrea el, paraseste-l si vezi-ti de scoala.

Răspuns utilizator avertizat
| OMFGConrad a răspuns:

Dă-i un șut în bijuterii și lasă-l să plângă de durere.
Vrea doar sex de la tine. Nu te iubește. Obișnuite-te cu ideea.

| Yon1470 a răspuns:

Nu trebuie sa fii Einstein sa-ti dai seama ca vrea doar sa profite de inocenta ta si se pare ca o sa reuseasca.