| Lost_4608 a întrebat:

Va rog mult sa imi spuneti ce a putut fi in mintea unui baiat care o perioada foarte lunga de timp a flirtat cu mine, ma privea lung in ochi, se intimida in prezenta mea, nu vorbea cu mine si pe deasupra ma si evita intentionat in momentele in care as fi putut sa ma apropii mai mult de el? Ce este de asemenea important este ca o cunostinta comuna l-a intrebat despre mine, dar el nu a recunoscut ca a fost indragostit de mine. Oare a fost sau nu? Si daca a fost, de ce nu recunoaste?

1 răspuns:
| TitiDrLove a răspuns:

1. nu inteleg de ce te intereseaza daca a fost sau un indragostit de tine! daca facea toate astea e clar totusi ca era sau inca e,insa daca tu l-ai tratat cu indiferenta a renuntat la lupta, a obosit. acum tie nu iti convine ca nu mai face gesturile astea? si normal ca nu recunoaste, ...are si el un orgoliu!