| remus a întrebat:

Va rog, Pe Facebook, cand deschid o pagina de fiecare data in josul paginii apar clipuri porno, ajutati-ma sa le elimin definitiv. va multumesc!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Probabil ai un virus sau un malware.Trage programele necesare si scapa de el.Incearca sa reinstalezi si browserul, poate scapi mai rapid asa.

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Pai daca numai pe astea intri ce sa-ti facem? A inceput Facebook-ul sa-ti sugereze videoclipurile preferate laughing

PS: Intra la setari in chrome si sterge toate extensiile si prostiile active.

Răspuns utilizator avertizat