| AmandytaErhan a întrebat:

Va rog puteti sa imi spuneti maximele si minimele temperaturii vara si iarna in localitatea Sitca din America de Nord si regimul anual al precipitatiilor. Nu e vorba de tema, ma pregatesc pentru test oral.

3 răspunsuri:
| Simbolist a răspuns:

Nu am inteles, la ce ai nevoie de temperaturi din america daca tu te pregatesti de oral?

| AmandytaErhan explică (pentru Simbolist):

Pai a zis sa ne-a zis sa alegem orice oras (dar nu de genu new york, paris pu ca la astea se poate gasi pe net)

| Simbolist a răspuns (pentru AmandytaErhan):

Aaaa,am inteles