| andreeahnm a întrebat:

Va rog raspundeti cat se poate de serios.
Acum 3 zile eu si iubitul meu am facut petting. Mai intai eu i-am pus mana pe organul lui. apoi s-a dus la baie si apoi mi-a pus el mie mana pe organ. este posibil ca pe mana lui sa fii ramas spermatozoizi? este posibil cumva sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| MojooJoj0 a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata stai linistita happy

9 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Nu ramai

| papusika97 a răspuns:

Nu ai ramas fiindca numa daca a apucat sa pna mana imd dupa ce a atins sperma se poate el nu tea atins prea curand in drumul lui de la baie la pat la vagin nu avea cum sa ramana ceva deci poti sta linistita ca nu esti insarcinata

| Alexintunecatul a răspuns:

Stai linistita...nu e nimichappy

| FirstTime a răspuns:

Spermatozoizi mor la primul contact cu aeruwinking

| Spartanul07 a răspuns (pentru FirstTime):

Spermatozoizi pot trai 7 zile "in exterior"

| gogonica a răspuns:

Nu e nimic stai linistita happy!