| Tiberiu1232 a întrebat:

Va rog raspundeti-mi de ce nu simt nimic cand fac dragoste imi dau drumul foarte greu dar ea isi da drumu de 3-4 ori ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| AndreeaSexoasa69 a răspuns:

Inseamna ca ea e uimitoare. Poate fi si din cauza ca o faci prea des, **** sau dragoste, daca o faci in fiecare zi si iti faci si **** esti epuizat. Incearca sa stai cateva zile fara sa faci nimic si apoi faceti dragoste. Incearca sa vorbesti cu ea si sa-i spui ceea ce simti. Sa actioneze si ea nu doar tu pune-o deasupra si indrum-o ce sa faca. Sper ca te ajut.

5 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Cum îşi dă drumul de 3-4 ori? Are aşa-numita "ejaculare feminină" de atâtea ori la fiecare partidă?

| noone13 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Ejacularea feminina nu are nicio legatura cu orgasmul. Fetele pot avea orgasme multiple.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru noone13):

Şi ce mi-ai spus ce nu ştiam? Prin întrebarea mea ilogică, eu încercam să îi atrag atentia că probabil se referă la faptul că femeia lui are orgasme multiple, nu că ejaculează de mai multe ori per partidă, aşa cum se înţelege din "ea de fiecare dată îşi dă drumul de mai multe".

| 6Anonim9 a răspuns:

Asa ceva n-am mai auzit. Ar trebui sa te mandresti cu asta. laughing))

| Otto19 a răspuns:

Nimeni nu te poate ajuta aici, du-te la doctor sau schimba partenera poatea ea nu te excita destul