| anastasia8269272 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.
Acum cateva zile am facut petting cu prietenul meu, mai exact acesta mi-a bagat degetul in vagin, eu eram in a 3 a zi a menstruatiei.Acesta nu a ejaculat de cateva zile dar inainte sa imi introduca degetul si-a atins penisul credeti ca pot ramane insarcinata din atat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil sa ramai gravida, cu degetul, mana, limba, perdeaua, apa din wc, apa din cada, prosopul sau chilotii iubitului.

In orice caz, la menstruatie nu se baga nimic in vagin, ca pe poti infecta si ti se umfla pasarica.

| AnastasiaK a răspuns:

Cred că de la oboseală mi se duce orice urmă de politețe...sau pur și simplu sunt doar eu însămi, being a b*tch.

Răspunsul este nu, nu rămâi însărcinată, dar mi-e groază că sunt atâția oameni ca tine care au posibilitatea de a face un copil.

| FilipSorin a răspuns:

Nu se stie, ideea este ca ar trebui sa nu mai faceți lucrul acesta, sfatul meu, este mare pacat si ar trebui sa faceti chestia asta dupa căsătorie. Stiu ca este putin cringe dar opinia mea, cum doriti voi acum

| Mynameis93 a răspuns:

Nu, nu rămâi însărcinată.

| orailibrail a răspuns:

Cum a fost?
Te-a durut sau ai simtit fff multa placere?
1 sau 2 degete? E prima data cand il baga?