| Lola200228 a întrebat:

Va rog sa nu ma luați la mișto.
Am o întrebare pentru băieți.
Vi s-a făcut vreodată sex oral cu prezervativ? Pentru a va proteja de BTS? Dacă da, ati simțit placere?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista si prezervative foarte subtiri potrivite pentru astfel de experiente.

| Lola200228 explică (pentru suntserios):

Ai idee de vreo marca de prezervative pentru astfel de ocazie? Sa fie subțiri sa poate simtii băiatul ceva.

| suntserios a răspuns (pentru Lola200228):

Durex are o gama extrem de diversa.

| Lola200228 explică (pentru suntserios):

Mulțumesc de răspuns.????

| Emilian65 a răspuns:

Nu mi s-a facut niciodata sex oral. Nu stiu cum este si nici nu vreau sa aud de el.

| suntserios a răspuns (pentru Emilian65):

Nu stii ce pierzi happy

| Arthurart231 a răspuns:

Hey.da. dar nu se simte nimic din pacate..inafara de placerea vizuala nu prea e mare lucrusad