| BeautifulMind a întrebat:

Va rog spuneti-mi cat mai urgent posibil ce trebuie sa fac ca iubitul meu sa ma ierte dupa ce l-am inselat a patra oara, daca mai e ceva de facut, ma doare foarte tare sufletul cand il vad ca se tot gandeste. el sufera foarte mult in ochii mei, m-i-a spus ca nu poate sa se desparta de mine, il iubesc enorm, iar eu nu stiu ce sa ii mai fac sa nu mai sufere..regret enorm de mult tot ce facut acum o luna, nu stiu ce sa ii mai fac, va rog dati-mi idei, chiar am nevoie. va multumesc

46 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Esti nebuna? Dupa 4 ori ai constiinta si regrete? Cand l-ai inselat ai gandit! Fa-i o favoare lasa-l, spune-i ca-i mai bine pentru el, decat sa sufere din nou in urmatoarele dati, mai bine acum si ii trece.Alina-i suferinta si dispari din viata lui!

| doc69 a răspuns:

Vorbeste cu el sincer explica-i de ce faci asta poate iti place flirtul pur si simplu sau sa faci sex cu alte persoane chiar daca il iubesti..trebuie sa inteleaga exact cum esti in rest este optiunea lui. faptul ca l-ai inselat inseamna ca nu esti sincera cu el si asta inseamna ca relatia nu poate tine prea mult.

| BeautifulMind explică (pentru doc69):

I-am fost virgina, nu m-am culcat cu niciunul din cei patru, doar ne-am sarutat, totul a fost de distractie

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru BeautifulMind):

Fato am crezut ca l`ai inselat de 4 ori cu aceeasi persoana
da tu esti de`a dreptu ..panarama rolling on the floor!

| zSchizophrenic a răspuns:

Cum sa faci ma asa ceva?straight face. Este de neiertat si probabil ca habar n-ai prin ce trece baiatul ala.Scuza-ma ca-ti zic, dar esti o tarfa ieftina. Daca vei face la fel si cu viitorul, dati glont! Nimeni nu merita sa sufere pentru o idioata ca tine. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu, pe viitor happy.

| BiuL a răspuns:

Daca te iarta pentru ca l-ai inselat a 4a oara inseamna ca e un PROST si total lipsit de personalitate sau respect de sine si chiar nu inteleg cum ar putea stea o fata cu un astfel de baiat happy
Roata se invarte, si pentru ca tu il faci sa sufere, vei suferi si tu la randul tau intr-o zi vei pati acelasi lucru happy asa din respect pentru sentimentele lui, lasa-l liber, si gaseste=ti si tu un baiat care sa te satisfaca din toate punctele de vedere ca sa nu mai simti nevoia sa-l inseli.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Esti o c**va

| Auslesse a răspuns:

Si mai ai curaj sa-l privesti in ochi?
te contrazici singura, odata ce l-ai inselat de 4 ORI, n-ai cum sa zici ca regreti!
deci, no way!

| denisse19 a răspuns:

Prima data, e intamplare. A doua oara... treaca-mearga. A treia oara? A PATRA oara? Da, el te iubeste prea mult, tu nu-l iubesti indeajuns incat sa-l meriti. happy Nu poti pretinde ca-l iubesti daca l-ai inselat pentru a patra oara. Daca mai e ceva de facut? Da, sa-l lasi sa-si vada de viata, sa-si gaseasca o fata care il merita. happy Sigur nu te multumeste raspunsul meu, dar asta e adevarul. Ar fi spre binele lui: sufera acum ca va despartiti si gata sau sufera de inca N ori cand il mai inseli. happy

| GeosBIOS a răspuns:

Hmmm... l-ai inselat de vreo 4 ori da-l iubesti foarte mult?!

Zau ca m-ai bagat in scurt. Pai inseala-l si a 5 -a oara, ca poate omul se trezeste odata si-si vede de viata lui, iar tu de a ta.

| Ellena123 a răspuns (pentru GeosBIOS):

Pffff laughing Il tine de prost

| Oana92 a răspuns:

Nici macar nu meriti sa te ierte, esti un nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa intelegi gresit dar trebuia sa te gandesti inainte de a face asa ceva si mai ales in mod repetat.Imi este greu sa cred ca te va mai ierta.Ai grija pe mai departe.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii inteligenta si paraseste-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai înșelat a patra oară, dar îl iubești enorm. Citește fraza asta de 10 ori și spune-mi ce părere ai despre tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îl iubeşti atât de,, enorm'' precum susţii, fă-i o favoare sărmanului netot (îl numesc aşa doar pentru că tolerează o nesimţită - eufemism - ca tine) şi...desparte-te de el cât de curând posibil.
Vai de capul vostru, copiilor.

P.S. I had a good laugh when I noticed your nick-name after reading about the whole situation.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne...dupa ce i-ai facut mai si vrei sa te impaci cu el? si dupa aceea sa te duci din nou la altul? treci peste ca nu e sfarsitul lumi.eu spun sa nu incerci pentru ca el nu o sa vrea sa se impace cu tine big grinbig grinbig grin si o sa creada ca esti ...stii tu ce

| OskarRM a răspuns:

Mai înşeală-l încă o dată ca să fie număr impar.

| Manuellllaa a răspuns:

Draga mea, totusi trebuie sa-ti dai tu seama de asta l-ai inselat de 4 ori nu 1 data sau de 2 ori,daca te-a iertat inseamna ca te iubeste enorm baiatul asta,nu ii da drumul, nu-l pierde, spune`i ca ai gresit ca nu stii ce faci si sa te lase sa-ti mai dea o sansa daca mai faci iar o greseala puneti. definitiv, spune`i ca tu pe el il iubesti si chiar daca l-ai inselat tu tot pe el il alegi dar nu se va mai intampla pentru ca el e cu adevarat in inima ta, si ca, daca nu l-ai iubii nu te-ai mai intoarce la el.Sincera nu vreau sa stiu cum se simte elsad, nici tu nu te-ai simti grozav! Ai grija de tine si ce faci in legatura cu relatia ta.:*

| zozoMik a răspuns:

Bine zicihappy

| Nebunatyca69 a răspuns:

Cum sa il inseli ma pentru a 4a oara? Daca il iubeai cum zici tu, nu ilnselai de 4 ori oh go on nici macar o data happy Cam profiti de iubirea lui happy!

| pazzo a răspuns:

Mai greu cu "scosu" poate o fi vreo de aia de-i "porno" in gura rolling on the floorrolling on the floor(nu i-au dat / crescut nici macar dinti) doar imagineazati ce m-am "scos" happy

| GeosBIOS a răspuns (pentru pazzo):

Hai mai nu fi rau, ca pe asta nu l-a inselat decat de 4 ori, s-o doare... sufletu.

| pazzo a răspuns (pentru GeosBIOS):

E clar laughing daca o crezi... ai traversat rio de janeiro g00d-g00d rolling on the floor

| GeosBIOS a răspuns (pentru pazzo):

Pai pazzo, n-am fost decat ironic, insa posibilitatea ca eu sa fi traversat Rio de Janeiro este totusi mai mare decat posibilitatea de a insela de 4 ori si sa te mai doara inca ceva.
Ai ai ai ai ai Puerto Rico.

| roxiada a răspuns:

Eu zic sa-l dai naibii, pana la urma si el daca ar avea oportunitatea te asigur ca te-ar insela! nu iti fa griji, eu una nu am inselat, nu am mintit si pana la urma tot si-a batut joc de mine...barbatii merita sa le facem asta asa ca nu te simti prost, o va face si e; cu siguranta!

| denisse19 a răspuns (pentru roxiada):

Nu merita toti! happy ai avut ghinionul sa dai de un nesimtit care nu poate fi numit barbat, dar asta nu inseamna ca urmatorul e la fel si trebuie sa traga ponoasele celui de dinainte! happy barbatii inseala, barbatii sunt inselati! femeile inseala, femeile sunt inselate! singura problema e atunci cand unul isi bate joc si celalalt iubeste prea mult ca sa isi bata joc si se lasa calcat in picioare.winking

| Auslesse a răspuns (pentru roxiada):

Stai putin,nu ti-o spun ca sa te superi,ca na, vorba aia, n-avem nimic de impartit...dar de ce sa-l de-a naibii? ea greseste si tot el e vinovat?
daca tu ai intalnit un baiat care te-a folosit, care nu te-a meritat, asta nu inseamna ca si el e la fel..nu toti baietii sunt la fel, asa cum nici toate fetele nu-s la fel.
fiecare are propriul mod de a gandi, de a se manifesta, etc.
deci nu el e vinovatul, ci EA!

| AlxMihai a răspuns (pentru roxiada):

Daca tu ti-ai gasit un dobitoc care te-a inselat si pariu ca era vreun golanas de cartier sau ceva atunci nu inseamna ca trebuie sa bagi toti barbati in aceeasi oala sa stii ca mai exista si tipi care nu inseala deloc dar care dau peste niste curve care ii inseala de ii satura cu cei mai buni prieteni sau eu stiu cu cine le vine lor. Asa ca nu mai ca meritam ( noua cateodata ne ajunge o singura pasarica iar voi niciodata nu ve-ti fi multumiti de noi si ve-ti mai cauta cate o mataranga ceva )

| roxiada a răspuns (pentru AlxMihai):

laughing) nu era deloc golanas, a facut teologia inca, asa ca trebuia sa fi fost destul de calumea zic eu! infine, nu asta conteaza pana la urma, noi sa fim fericiti! eu o sa astept unul care sa fie ok si sa ma respecte!

| AlxMihai a răspuns (pentru roxiada):

Ma bucur ca ai revenit la sentimente mai bunewinking, sper sa iti ajute Dumnezeu sa iti gasesti unul demn de tinewinking SEARA PLACUTA

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Totusi frate de 4 ori mai bine fa,, puneti'' intr-o relatie deschisa adica fiecare cu gaicile/gagii lui laughing

| BeautifulMind explică:

Chiar azi m-i-a spus ca nu poate sa se desparta de mine, si nici eu nu pot, chiar nu pot...suntem impreuna de 2 ani si jumatate si cred ca cu toate astea, cu bune cu rele este facut sa fim impreuna pentru totdeauna, sau pana o sa o fac a 5a oara big grin

| denisse19 a răspuns (pentru BeautifulMind):

O faci si a5a oara? rolling on the floor) se duce lumea de rapa cu creaturi ca tine! du-te tare, du-te-n lume! laughing

| AlxMihai a răspuns (pentru BeautifulMind):

Auzi mai bine nu ai mai scrie pe aici si nu te-ai mai face singura de cacao. ETICHETA DE PE FRUNTEA TA = CCUURRVAAA

| BeautifulMind explică (pentru AlxMihai):

Esti batut in cap?! ce parte nu intelegi? NU M-AM CULCAT CU NICI UNUL DIN 4, DOAR M-AM SARUTAT, totul a fost de dostractie. nu am nevoie de parerea voastra, am zis f clar de ce am nevoie, daca nu sunteti in stare sa oferiti ceea ce cer oameni, stati in banca voastra ca oricum nu ajutati cu nimic asa.

| AlxMihai a răspuns (pentru BeautifulMind):

Nu ai spus nicaieri ca nu te-ai culcat cu el, si in al doilea rand daca nu stii sa pui o intrebare nu o mai pune. A si daca te-ai sarutat pana la a te culca cu ei mai incolo e doar un pas toate cele bune si sper ca baiatul sa isi dea seama cum esti si sa te lase si el sau poate sa ti-o faca si el cu vreo una sa vedem atunci cum te vei simti. Salut

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulMind):

Draga mea...pai nu tu ai spus ca vrei parerea noastra? iata ca ti-am dat-o ca sa te inveti si tu o data pentru totdeauna minte... vorba unei fete:uitate de 10 ori si apoi posteaza intrebarea big grin

| Oana92 a răspuns (pentru BeautifulMind):

Nu ai nevoie de parerea noastra, dar ai nevoie sa-ti spunem noi cum sa-ti rezolvi probleme... observi contradictia? daca te-a mancat...

| BeautifulMind explică:

Nu cred ca asa se numeste asa o persoana care doar sa sarutat cu ei si nimic mai mt...

| BeautifulMind explică:

Baaaa...intelegeti naibiii o data ca nu m-am culcat nici unul din ei...i-am fost virgina si pana in prezent m-am culcat numai cu el, cu nimeni altcineva. putin imi pasa daca credeti sau nu, sincer, observa ca va face placere sa faceti misto de oameni pe aici. cititi toate mesajele cu atentie daca tot a-ti ales sa raspundeti pe aici

| Weezymihai a răspuns:

E prea bun pentru una ca tine! Mai mult n-am ce sa comentez

| Geor9y a răspuns:

Bai baiatu ala te iubeste prea mult eu zic ca daca tot va iubiti unul pe altu sa va impacati si incearca sa nul mai superi pentru ca in ziua de azi rar gasesti baieti caruia sa le pese cu adevarat de o persoara mult noroc vazi ce faci

| maria49 a răspuns:

Eu cred ca esti cam curva si nu te merita, sau intrebarea este pusa la mistowinking

| Mocanu_Narcis_1998 a răspuns:

Mai bine lasa-l in pace eu nu te-as mai ierta dar daca te iubeste e orbeste sti rezolvi tu poate il mai convingi dar a cincea oara nu mai incerca