| Poker a întrebat:

Va roggggg, am mai pus intrebarea odata, am primit doar un raspuns. http://The-little-doll.hi5.com o cunosteti? plsssss nu stiu ce ii cu mine dar imi place de ea, habar nu am macar cine ii. Dau funda jur, numa spuneti-mi ce parerea aveti merita? si daca o cunoasteti.

5 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Da intr-adevar e frumoasa fata dar ai avzut ca locul de origine e new york?happy

Răspuns utilizator avertizat
| pinkangel_4370 a răspuns:

E draguta. daca vrei sa afli cine e. ii poti lasa un mesaj pe hi5. sa ii ceri id.si iti poate raspunde
big grin

| Sweety_5674 a răspuns:

Woawwww, asta e hi5u` meu.:O, Hey, daca mi-ai lasat vreun mesaj p hi5 si nu ti-am rasp scuze, am multe mesaje si multe cereri d id s nu le dau idu` l toti:D.Imi pare rau, nici macar n ma cunosti:D

| faranume_2206 a răspuns:

Fa-ti hi5 si dai un comentariu prin care ii ceri id-ul de mess si vorbitiwinking