| MaDuTzA_9669 a întrebat:

Va roog dati-mi si mie versuri, status, mel de dragoste dar de dragoste adevarat va roog mult dau fundita nu uit

Răspuns Câştigător
| Andrei_2426 a răspuns:

Iubirea ta e tot ce am mai de pret.Si te-as iubi de-ar fi sa traiesc 10 vieti. O vesnicie doar pe tine te-as iubi, clipa de clipa, ceas de ceas, zi de zi.

Dacă in somn dormind, vei auzii suspine, să nu te sperii, e dorul meu ce vine să adoarmă lingă tine, pentru puiul meu...

Ma uit la cer si rog o stea
Sa te sarute-n locul meu
Si ingerii sa-ti indulceasca visele
Iar luna sa-ti vegheze somnul
Inchide ochii si voi fi langa tine
TE IUBESC!

MELODY

1.Rod Stewart - Sometimes when we touch
2. Directia 5- Povestea Noastra
3.Shakespear's Sister - Stay
4.Marc Terenzi - Love to be loved(preferata mea)
5. Aha Crying In The Rain
6.Vama Veche-Epilogue

6.

2 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Rhyme-sfarsit de povestelove struck
fundita:p?

| alessa_3549 a răspuns:

Pai...se poate spune ca melodia aftermath de adam lambert e una de dragoste, muse - love is forever, mute math-you're mine...