| Andersann a întrebat:

Va salut...as vrea sa va cer ajutorul.

Acum 3 saptamani iubita s-a despartit de mine din unele nimicuri, in astea 3 saptamani am tot vorbit, mi-a zis ca ma iubeste, i am zis ca o iubesc, am insistat sa ne impacam, n a vrut, etc
Azi ne-am vazut, pana la urma ne-am sarutat...ne am sarutat de mai multe ori, doar ca ea mi-a spus ca nu ma mai iubeste ca inainte, si ca tot nu suntem impreuna..stiu ca am scris haotic, dar sunt pe graba... sper ca intelegeti, daca mai aveti unele nelamrurir spuneti mi si va voi raspunde..intrebarea este : ce parere aveti? ce ar trebui sa fac? va multumesc mult

10 răspunsuri:
| NicoletaSimina a răspuns:

Pentru numele lui Dumnezeu! Aceasta fata isi bate joc de tine, nu vezi? De ce nu m-ai ascultat? Daca vrei sa-ti exagerezi suferinta, nu-i nici o problema.Tu ai de suferit, nu eu sau altii.Am dedus ca aceasta fata vrea doar o aventura cu tine.Ti-a spus clar ca nu te mai iubeste ca inainte si ti-a mai spus ca nu mai sunteti impreuna.Incearca sa intelegi ca aceasta fata nu-si mai doreste din nou sa fiti impreuna, vrea doar sa te distruga psihic! Desparte-te de ea cu zambetul pe buze, asta o va durea enorm. Odata ce ai ales sa faci acest pas, nu te mai intoarce din drum.Intalneste-te si tu cu o alta fata, va afla foarte repede ca ai pe altcineva.Sunt doua variante ca ea sa regrete:1.Ori va regreta pentru faptul ca te-a pierdut.
2.Oti regreta ca nu mai are cum sa-si bata joc de tine.

| GandesteRapid a răspuns:

Pentru numele lui Dumnezeu! Aceasta fata isi bate joc de tine, nu vezi? De ce nu m-ai ascultat? Daca vrei sa-ti exagerezi suferinta, nu-i nici o problema.Tu ai de suferit, nu eu sau altii.Am dedus ca aceasta fata vrea doar o aventura cu tine.Ti-a spus clar ca nu te mai iubeste ca inainte si ti-a mai spus ca nu mai sunteti impreuna.Incearca sa intelegi ca aceasta fata nu-si mai doreste din nou sa fiti impreuna, vrea doar sa te distruga psihic! Desparte-te de ea cu zambetul pe buze, asta o va durea enorm. Odata ce ai ales sa faci acest pas, nu te mai intoarce din drum.Intalneste-te si tu cu o alta fata, va afla foarte repede ca ai pe altcineva.Sunt doua variante ca ea sa regrete:1.Ori va regreta pentru faptul ca te-a pierdut.
2.Oti regreta ca nu mai are cum sa-si bata joc de tine.hee hee)

Exact ce as fi scris si eu. Merită fundă.

| ValentinGeorge a răspuns:

Ii e urat sa te faca sa suferi asa ca iti creste suferinta fata sa vrea. de ce insisti cu o persoana ce nu te vrea? nu faci decat sa decazi si mai mult in ochii ei insistand. meriti pe cineva care o sa tina la tine la fel de mult cum tii tu la ea.

| Andersann explică (pentru ValentinGeorge):

Nu stiu...din moment ce ne sarutam, ne tinem de mana, o ating in zonele intime, de ce as suferi daca facem lucrurile pe care le fac si un cuplu?

| NicoletaSimina a răspuns (pentru Andersann):

Tu nu esti normal! Din moment ce ne innebunesti pe toti cu intrebari in mod repetat, nu e clar ca suferi? Trezeste-te la realitate! Fata asta nu te iubeste absolut deloc.Tu nu esti cu picioarele pe manat, desi ar trebui sa fi fost deja...Intoarce-i spatele si desparte-te de ea cu zambetul pe buze.Indiferenta este cea mai letala arma.Sa fii indiferent cu cineva, este cel mai dureros lucru cu putinta, daramite sa-i intorci spate si sa-i zambesti.Nu va accepta esecul, pentru ca va sti ca nu mai are de cine sa-si bata joc.

| Andersann explică (pentru NicoletaSimina):

Nu m-ai inteles. Da, intr-adevar, pot spune ca sufar, dar nu la asta m-am referit. De ce ar gandi EA ca ma face pe mine sa sufar daca ne sarutam si alte lucruri?

| NicoletaSimina a răspuns (pentru Andersann):

Baiatule,asta esate tentativa ei de a te face sa suferi.Mai intai te saruta, te tine de mana, apoi iti spune ca nu te iubeste? Ce e incapul tau? Deschide-ti ochii si analizeaza fiecare amanunt, orice miscare sau gest. Daca vrei sa suferi dupa o fata care nu mai are sentimente pentru tine si-si bate joc de sentimentele tale, n-ai decat sa suferi!

| Andersann explică (pentru NicoletaSimina):

Am scris si in intrebare, mi-a spus ca ma iubeste, mi-a marturisit asta, doar ca nu o mai face ca inainte de despartire.

| NicoletaSimina a răspuns (pentru Andersann):

Tu vezi cum ai ajuns? Ai ajuns sa fii neom din cauza unei panarame! Fete nu mai exista pe pamant? Parca au murit toate.Ai sa-ti gasesti una care sa-ti merite atentia si sentimentele.M-ai enervat foarte tare, pentru ca nu stii sa ma asculti.Eu incerc sa te invat de bine, iar tu nu faci decat sa-ti exagerezi suferinta.

| XxAdolescenta69xX a răspuns:

Sex oral