| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! N'am gasit categoria potrivita in care s'ar incadra intrebarea mea asa ca am pus'o aici...As aprecia foarte mult daca mi'ati raspunde.Deci,am cumparat de pe internet un tricou care imi este cam mare in talie.Doar in talie. Pot duce tricoul la vreun croitor? Am auzit undeva ca da, dar vreau sa cer parerea voastra prima data.Si daca da, cum ar proceda croitorul? Multumesc pentru raspunsuri si imi cer scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| 12789 a răspuns:

Fiecare croitor are imaginatia lui. ti l-ar putea strimta doar in talie. trebuie doar sa-i explici big grin