| Suspensie a întrebat:

Va salut pe toti, am o intrebare care se adreseaza in mod special fetelor din aceasta comunitate pe care le-as ruga sa imi spuna ce calitati apreciati voi la un baiat? Dati-mi cateva exemple pe care voi le considerati absolut necesare ca orice baiat cu care a-ti vrea sa fiti impreuna trebuie sa le aibe.
Si inca o intrebare, cum ar trebui sa se comporte un baiat ca sa atraga priviriile a cat mai multor fete din jurul ei? (s-ar putea sa ma judecati pentru aceasta a doua intrebare insa asta e, mentionez ca nu ma prea pricep la femei asa ca daca nu vreti nu trebuie sa imi raspundeti si la asta, doar cine vrea). Va multumesc!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Placerea e involuntara, asa ca fetele una spun si alta le atrage

| Suspensie explică (pentru RAY):

Si cum ar trebui sa fiu ca fetele sa se simta atrase de mine?

| Kiwibibilă a răspuns:

Pai un baiat mișto trebuie sa fie amuzant. Cam cu asta se cuceresc fetele. Apoi trebuie sa fie putin arogant, adica sa nu para un pampalau, sa mai faca o gluma alta pe seama unuia mai fraier ca sa para masculul alfa, sa arate bine, si pun asta pe locul 3 pentru ca poti sa fii cel mai frumos, daca esti prost nu se uita nimeni la tine, dar trebuie sa ai un fizic ok Si trebuie sa aiba un ban la el ca sa mai faca cinste fetelor cu un suc, o tigara ceva, dupa caz.
Raspunsul de la 2 se regaseste tot la 1.

| Daria0123456789 a răspuns:

1) Inteligenta, umor, cei 7 ani de acasa, ambitii si hobby-uri. Sa fie muncitor si sigur pe el.
2) Evident sa faca ceva ce il scoate din multime (atribute fizice/morale, actiuni si activitati), sa fie mai...ca altii, sa aiba ceva in plus. Asta va atrage privirile. Daca are si incredere de sine si sarm, chiar si alte calitati, e si mai bine. Asta il va face atractiv.

| Lăurik2 a răspuns:

1)Marimea

| Suspensie explică (pentru Lăurik2):

Cat de inalt este baiatul nu
? la aia banuiesc ca te refereai

| internetBrowser a răspuns:

Ma la prima intrebare chiar as fi si eu curios sa aflu....la a doua insa, nu prea ai fost inspirat cu ea, pentru ca nu cred ca vreo fata iti va raspunde la ea, nu stiu s-ar putea sa ma insel.