| Love4ever.EU a întrebat:

Va salut pe toti.
Am si eu o intrebare, mai "speciala" si poate ciudata dar la care as vrea sa imi dati un raspuns cat se poate de serios
Eu si pritena mea ne-am "jucat" (frecat unul de altul), imbracati amandoi cu pantaloni pe noi si chiloti. Eu am ejcaulat, am simtit ca vine i-am spus sa se dea la o parte, s-a dat iar eu am ejaculat in chiloti. A curs un pic pe pantaloni cand ma tineam cu mana. Amandoi eram tare transpirati este posibil, sau este vreun risc sa fi ajuns un pic de sperma prin pantalonii nostri(eu trening ea blugi)?
Din cate stim nu a avut nici o pata pe pantaloni, dar ne gandim ca fiind asa transpirati...
Va rog foarte mult daca se poate un raspuns serios!
Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poate ramane insaricinata prin pantaloni.

| :X pinky love you :X a răspuns:

Imposibil.

| :X pinky love you :X a răspuns:

Pentru a ramane gravida trebuia sa fie introdus stii tu ce si sa ejaculezi inauntru deci nu big grin

| LCD a răspuns:

Nu. Pielea voastra nici macar nu s-a atins... dar mai sa.
nu, e ok

| Andreea_7493 a răspuns:

Mai copii, daca nu stiti ce faceti si ce se poate intampla de ce mai faceti? Ramanea insarcinata doar daca aveati contact sexual si ejaculai in ea.Prin haine e imposibil sa ramailaughing

| Alex_2741 a răspuns:

Doamne deci in primul rand sa zic ceva straight face ce dracul va apucat sa faceti misto de el/ea straight face? Copilu asta are o problema aici happy si trebuie sa il ajutam nu sa radem de el straight face. Lover4ever.EU stai linistit/a pentru ca nu se intampla nimic atata timp cat nu ai avut contact sexual cu ea/el. Este practic imposibil. Mam jucat si eu o data asa dar nu mi-am dat drumuhee hee poate ca tu te-ai excitat asa tare incat ti-ai dat drumuhee hee nu-i nici o rusinewinking. multi baieti fac asta oh go on noi sa fim sanatosi happy. IN rest iti zic distractie placuta in continuare si daca aveti de gand sa o faceti protejati-va.

| zumk1 a răspuns:

Stai linstit e practic imposibilhappy
Putea sa curga direct pe ea cat timp e virgina e imposibilhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ejaculezi ma fara sa nimic nimic? rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene tu ai pus intrebarea asta de pe contul unei fete? Sau vrei sa faci misto de fraieri?

| adryanb27 a răspuns:

NU! c tare intrebare! laughing ai grija cand faci baie undeva, sa nu stea fete p langa tine in apa, sa nu cumva sa ramana insarcinate!

| andrey18 a răspuns:

Mai, sai linistit(ă), sperma trebuie sa parcurga cale lunga pana sa ajunga la ovare si sa se intample magia...nu are cum sa ajunga din pantalonii lui in vaginul ei, si prin blugi, chiloti...etc. E imposibil. Corectati-ma daca gresesc!