| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la filme porno (xxx) eum cateodata am 13 ani si ma uit as vrea dar nu stiu lipsa de ocupatie cateodata cand st foarte plictisita ma uit la tv si ff rar la filem xxx voi va uitati daca da de la ce varsta?

392 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu ma uit m-am uitat de veoe 4 ori da eram mica si nu stiam ce se intampla i-am spus mamei si m-a certat ca m-am uitat cu prietenele ca mama lor era o amatoare de filme xxxhee hee

| T!mea a răspuns:

Cand ma plictisesc tare ma uit de multe ori la fime xxx. ma uit de la vreo 10 ani

| Pupily92 a răspuns:

Si eu m-am mai uitat.cand eram mai mica.prin clasa a6a, 7a.eram curioasa.acum nu ma mai uit.doar rareori.la desene pornohee hee

| kaya a răspuns:

Bah fetelor de asta va arde de sex ca va uitati la filme porno, bah fetelor ce dracu aveti? aveti timp mah sa va uitati, cititi o carte, iesiti afara, jucati-va mah ca nu o sa se mai intoarca copilaria.oh go onfilme porno auzi pai bah fetelor creca stiti mai multe ca mineoh go on

| OanaG a răspuns:

V-ati tampit pe bunelaughing))

| carmin a răspuns:

Sincer nu mai tin minte de la ce varsta ma uit la xxx.Acuma ma uit foarte rar.

| GaleaMarius a răspuns:

Cateodata am 13 ani.adica tu ai masina timpului sa meri inapoi si inainte.chiar daca imi dati vot stupid dar aici ai greseli de text si exprimare big grin Good Luck lasa Sex ca mai ai.

| matadoru a răspuns:

Cica eu cateodata am 13 ani)) adica cum in cateva min numai ai, faci 23... oricum eu ma uit destul de des...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut un coleg care se uita in clasa a treia, s-a laudat la colegi, le prindea pe fete de fund, invatatoarea a aflat ambele lucruri si l-a exmatriculat...
Eu din clasa a 5-a si am tacut. M-am mutat la alta sc si toti aveau acest hobby asa ca nu am mai avut acest secret...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne ce mame sa lese copii la filme xcxx?laughing0 doamne cand o sa aveti voi 18 ani o sa va vad pe variante laughing)))kaya a avut dreaptate traiti-va dracu copilaria pe care o maia veti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da de la 11
ani

| TropicalSun a răspuns:

D la 11 anilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da ma uit de la 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la 8 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma uit si fac si laba:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In general fetele nu se prea uita. Pentru ca filemele porno is facute pentru barbati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am uit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti buna in seamna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la 11 anii laughing)

| 111_6772 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 13 ani si ma uit lafilme porno

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma uit am tot 13 hai sa ne ****