| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Vad multe fete care pun intrebari ca nu se pot excita si tot felul de chestii, dar trebuie sa intelegeti ca sexul nu doar barbatul il face, tu ca o femeie nu trebuie doar sa stai ca moarta si sa astepti sa-ti faca barbatul placere, de cate ori am dormit cu o fata toate au mai vrut inca o data dar ma plictisesc cand eu ma chinui ca sa le fac sa se simta bine. Incercati fetelor sa invatati cum se face sexul

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

De unde vrei să învețe, dacă nu caută astfel de lecții pe YouTube, pe internet și doar se uită la niște "blogger", care se cred buricul pământului. Dacă, în casă, mama nu discută cu ele așa ceva, iar partenerii lor de sex acceptă această situație.
Încearcă să îți găsești partenere deschise la nou, care doresc să învețe ceva nou și discută cu ele acest lucru și să le înveți.
Neștiința, încăpățânarea le face să nu cunoască altceva decât statul pe spate și penetrarea de către partener!
Nu te mai necăji degeaba!

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Frecventez site-ul asta destul de des si n-am vazut nicio intrebare asa, poate intrebarile astea sunt doar in capu tau. Ce sa zic, multumim pentru sfaturi, sigur acum viata sexuala a tuturor o sa se imbunatateasca dupa discursul tau "motivant"

| MarianWLF a răspuns:

Ai dreptate, trebuie sa fie amandoi prezenti, nu e doar de datoria barbatului sa faca toata treaba.

| Andreeush a răspuns:

Cate fete ai vazut punând astfel de întrebari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai inceput cu "vad multe fete care pun intrebari ca nu se pot excita" ca sa nu mai zic de formulare.
Unde vezi tu astfel de fete care se plang? sau ai inventat. Poate tu esti ala care nu face o treaba buna laughing))

| OrdanKarris a răspuns:

Eu nu inteleg altceva: de ce naibii iti pasa daca femeia simte sau nu placere. Daca sta ca o scandura, nemiscata, E STRICT problema ei. Daca alege sa nu participe la numarul sexual si nu se simte bine, e problema ei. Nimeni nu are cum sa baga mana in creierul ei si sa o faca sa se simta bine. Nimeni nu poate controla asta decat ea. Iar atata timp cat desface picioarele inseamna ca va primi placere, carnala. Nu e ca si cum nu simte nici un fel de placere. Simte, doar ca, creierasul ei alege sa ignore asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Doamne fereste,, cica, "ce daca sta ca o scandura nemiscata". Pai ia o gonflabila daca nu astepti nimic in schimb, emotii. Si e vina ta daca o femeie sta ca scandura cum zici tu, nu vina ei. Te duci ca bivolu te bagi in pat, dai de 2 ori si zici, gata, am obosit, ma duc sa fumez o tigara. Da n-o intrebi si pe ea ba, a fost ok, vrei sa schimbam ceva?
Si de unde ai in vocabular cuvantul asta, placere carnala? Unde ai auzit expresia asta? laughing
Daca o femeie nu se simte bine cand face sex, si nu-ti spune, inseamna ca face un sacrifiu pentru tine, nu pentru ea. Nici n-ar trebui sa se intample asta, daca nu exista chimie, ca o femeie sa stea cu un barbat, si sa nu simta nimic pentru el, sau sa nu simta nimic atunci cand fac sex sau dragoste, dupa caz. La mine nu exista sex cand eram adolescent, se numea dragoste, o sa ai timp dupa aia dupa 30 ani, de sex
. De ce ar trebui sa se sacrifice ea?

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru OrdanKarris):

Daca poti sa te concentrezi mai mult o sa ti dai seama ca ai inteles gresit. Eu nu ma simt bine pentru ca eu fac toata treaba si inca nu am dat de o fata care sa faca sex cum trebuie, cu dragoste nu doar speriata ca o prinde ma sa

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru anonim_4396):

Am inteles ca ai o varsta da forteaza ti creierul ala. Eu nu zic ca nu le place lor eu zic ca ele nu stiu sa ma faca pe mine sa ma simt bine... daca nu stiam sa fac sex nu se intorceau inca o data dar in fine nu mai conteaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bonbardieruldeweekend):

Pai nu trebuie sa te faca ea sa te simti bine, trebuie sa faceti asta reciproc. Ca nu are aia nici o datorie fata de tine. laughing
S-au intors sa-ti mai dea o sansa sa vada, ba poate prima oara a fost naspa da a doua oara cu asta, o sa fie ceva, hai sa ii dau o sansa.
Si cand colo se duce bivolu, hai, dezbraca-te mancatias, ca vine trenu de 3 jumate. Nu tu un preludiu acolo, sa stati un pic sa povestiti, mancati un cips, te faci ca scapi unu un poala ei, si tot asa, sa se simta si ea bine nu? nu numai tu. laughing
Tu ori esti virgin, ori n-ai facut treaba buna si au stat fetele alea doar asa, ca sa nu te faca sa te simti prost laughing

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru anonim_4396):

Eu zic acolo ca ele se intorc ce minte ai tu ca daca nu le placea nu se mai intorceau happy fac sex prea binr despre asta vorbim ca eu fac toata treaba da in fine pana intelegi tu cu jumatate de neuron cred ca imi gasesc o fata care stie sa faca sex

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bonbardieruldeweekend):

Daca te lauzi singur, nu miroase a bine laughing)
Ma ataci ca nu iti raspund cum vrei tu, sa auzi raspunsul pe care il vrei, ca femeile sunt toate frigide, si ca tu esti ala cel mai cel.
Dar n-am cum sa te incurc, ca lucrurile nu stau chiar asa.
Eu n-am intalnit nici o data o femeie frigida cum zici tu, sa stea ca lemnu happy ceva nu se leaga.