| Radandam a întrebat:

Vi s-a întâmplat ca iubita voastră sa va trimită poze cu ea goala? Sau iubitele voastre v-au cerut poze cu penisul vostru? laughing

11 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Tu ca bărbat nu poți sa aștepți ca ea să-ți ceara poze cu penisul. Ii trimiți direct.
Uneori și celor pe care nu le cunoști.
Sau pui poza în semnătura ca la email.

| Sofer a răspuns:

Mi s-a întâmplat sa primesc nuduri de la iubita altuia asa neanunțat și fără sa ii cer.

| Radandam explică (pentru Sofer):

Cum naiba? Asa din senin sa iti trimită cu ea goala? Ce reacție ai avut?

| Sofer a răspuns (pentru Radandam):

Nu ma așteptăm sincer. Dar mi-a făcut ziua mai buna acel video sexi cu el cu eticheta "scuze era pentru iubi"

| Radandam explică (pentru Sofer):

Morrr, pare ireallaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat și nici nu mi-aș dori.

| AlexValentinn a răspuns:

Fetele care trimit poze dezbracate sunt panarame sau curve cum vrei sa le spui si punct. O fata serioasa nu trimite poze nud nici macar iubitului ei.

| Gusticel a răspuns:

Primes dick pics de la straini

| Gusticel a răspuns:

Fara sa cer

| Gusticel a răspuns:

Yay