| Roxana0606 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa fiti cautati de fostii /fostele dupa ce v-au inselat?
Care a fost reactia voastra?

Răspuns Câştigător
| tara6112 a răspuns:

"Când mă uit la tine, vad decât un om/ prieten (nu mai știu cum am zis) care mi-a trădat încrederea... Când mă uit în ochii tăi, nu mai simt ce simțeam înainte, scuze, dar eu nu mai pot continua... "

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai patit asta inseamna ca a inselat-o si pe cea cu care este. Si acum, fiind singur, te incearca. Nu am patit asa ceva.

| Giulia97Anna a răspuns:

Da.Dupa ce si-a batut joc de mine si m-a aruncat ca pe o carpa pentru "frumusetea"cu care m-a inselat, cam peste 2 ani vad ca imi da cerere de prietenie.Si pe deasupra imi da si mesaj cu "la multi ani"(era ziua mea de nastere).Si chestia cea mai ciudata a fost cand chiar si tatal lui mi-a zis la multi ani :/ adica...wtf?! Bineinteles ca nu i-am dat vreun mesaj ex-ului. Poate sa imi dea cate mesaje vrea.Nu merita sa te intorci la unul care ti-a facut asa ceva.Te va rani din nou.

| vocea a răspuns:

Nu am fost inselat fizic niciodata de fostele dar am fost inselat sufleteste si este mult mai dureros crede-ma, iar reactia mea a fost indiferenta fata de accea persoana.

| JustStitch a răspuns:

Nu, dar nici eu nu am mai cautat-o si nici nu o voi face.

| tom190 a răspuns:

Ne-am culcat