| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a întâmplat să flirtați cu useri de aici, de pe TPU? Ce părere aveți despre asta? Ce impresie v-a lăsat?

19 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vreau sa citesc detalii picante

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Userii de aici mi se par ca niste desene animate.
Fiecare se joaca un rol, se da cineva, iar in realitate pot fi complet altcineva. E aiurea sa flirtezi cu cineva doar in baza "informatiilor" pe care le ai de aici, dar daca transferi totul pe o retea de socializare precum Facebook sau alta, tii legatura si te intalnesti cu persoana, atunci nu mai conteaza ca ai agatat-o pe Facebook, in club, la coada la sf Parascheva sau in fata blocului. Important este ce se intampla din momentul intalnirii incolo.

| Mosotti a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Corect, dar merge si aici, ca oricum la o adica-l prinzi cand v-ati vedea, daca e ala real din poza si asa mai departe, sau reala. Uite ca eu nu ma dau altcineva deloc, cine m-ar cunoaste real, m-ar recunoaste in primul minut ca-s asta de aci. Nu am de ce sa fiu altul, nu ma ajuta la nimic.

Chiar si doar online, sa fiu placut ca si cum as fi de fapt altcineva si nu eu?! Ce rost are?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Mosotti):

Dar nu cred ca te numești Mosotti în acte, și nici că arăți așa.
Și eu mă regăsesc în totalitate în personajul noturbina, dar aici îmi sunt doar 2-3 laturi de-ale mele, în realitate primează altele.

| Mosotti a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu ma numesc Mosotti in acte, mi-a placut userul asta, eu am zis ca, comportament, stil de discutii, ca is ala autentic. Iar daca cineva imi cere poza, ori nu o dau ori dau pe aia reala, nu dau o alta.

| Mosotti a răspuns:

Nu mi s-a intamplat, dar daca era, nu ma deranja, era o chestie chiar amuzanta si placuta.

| CleanHeart a răspuns:

N-am flirtat ca nu-s aici pentru relatii plus ca am unul de nota 10 dar m.am imprietenit cu cateva persoane si sunt foarte multumita de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Depinde de fiecare user in parte. Eu personal am discutat cu cei mai open mind si au fost super ok. Am filtrat cu cineva in 2015, voia să vină la mine acasă, nu s-a întâmplat asta, am mai ținut legătura 1 an si anul ăsta am discutat puțin (nu mai vorbisem din 2016). Apoi mi-a spus că vrea să lase trecutul in urma. laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si acel cineva ti-a dat poza sa vezi cu cine vorbeai? Si sa mai si o verifici putin cum am descris aici. Stiai cine ti-ar fi venit acasa?

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Da, era drăguță
.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa, buuun, si de ce n-a venit?

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Tot ce pot sa spun e ca nu prea era serioasă și nici eu la vremea aia. Cam atât. Nu vreau sa fac chat aici. Succes!

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai e vb de flirt, cum adica nu vrei sa faci chat?! Deci nu era serioasa, aia e, nu vroia sa vina de fapt, altfel venea, ca modelul asta e des intalnit.

| MValentin a răspuns:

Aici e site de intebari sau de virgini disperati? happy

| Mosotti a răspuns (pentru MValentin):

E site de de toate, atat timp cat se discuta civilizat si politicos, avem si sectiunea de sex, relatii, deci e f okey.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Eu nu am flirtat cu nimeni,dar mi-au trimis useri mesaje pe post de flirt sau doar la caterinca, dar nu am vorbit cu ei pentru ca nu vad rostul, plus de asta eu sunt casatorita si nu ma intereseaza sa vorbesc cu ei, numai in cazul in care au nevoie de un ajutor, de un sfat da ii ajut cu cea mai mare placere dar flirtul nu ma intereseaza.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Sunt nou pe acest site și nu am avut de loc timp flirtat și părerea mea este că e normal dar alți pot zice că e anormal și ciudat

| IanaIana9 a răspuns:

Chiar azi mi-a scris unul, m-a întrebat doresc câți ani am și dacă am iubit.
Sincer nu agreez astfel de comunicări, relații, nu poți ști userii de aici cu adevărat cum sunt, mare parte își pun poza falsă.Ca și cum ai flirta cu mesajele.

| Mosotti a răspuns (pentru IanaIana9):

Ala vrea sa te f si atat, asta urmareste. Iar daca vede ce nu se ajunge pana la urma pe acolo, nu mai discuta cu tine. Poza poti sa i-o verifici clar, il pui sa-ti faca o poza cu o hartie pe care scrie userul lui, sau sa faca poza cu doua degete ridicate cum zici tu, si il prinzi imediat. Asa sa faci mereu cand vrei sa verifici daca unul are poza reala sau nu, nu sa puna alta poza, ca poate avea si 6 poze ale altuia.
Daca refuza, e clar ca poza nu e aia reala.

Si asta valabil pentru toti sa stiti cum verificati si fete si baieti, pozele celuilalt daca-s reale.
De ex "tine capu inclinat spre stanga", sau "ridica doua degete de la mana dreapta in fata sus".
Sau "ia in mana un pix".