| Leo10 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa suferiti dupa o persoana pe care nu ati iubit-o dupa ce v-ati despartit de ea? Sa suferiti dupa despartire mai mult decat va asteptati? De ce?

5 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

De ce ti s-a intamplat asta? Pentru ca tu nu ti-ai dat seama dar ai inceput sa ti la acea persoana si numai dupa ce ai pierdut-o ti-ai dat seama ce mult inseamna pentru tine! Ai mare grija pe viitor cu sentimentele ascusewinking! O zi buna!

| Leo10 explică (pentru BeAmazing):

Da mi s-a intamplat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Multi dintre noi nu descoperim in timp util sentimentele vizavi de o persoana sau nu vrem sa le vedem. Odata cu despartirea si in lipsa acelei persoane incepem sa realizam anumite lucruri si atunci intervine un soi de suferinta, poate gelozie..in tot cazul o parere de rau.

| xCrinax a răspuns:

Da, pentru ca nu te astepti si iti dai seama ca a insemnat mai mult pentru tine decat credeai. Sau pentru ca te oftici ca s-a terminat si nu-ti mai da atentie. Se intampla mereu lucruri d-astea. La fel, poti sa te desparti de cineva si sa nu suferi atat de rau pe cat credeai.

| crina_1119 a răspuns:

Da mi s-a intamplat. Suferi pentru ca iti dai seama ca ai pierdut acea persoana si ii simti lipsa. Stii vorba aceea : Nu pretuiesti un lucru decat dupa ce l-ai pierdut. Funda?