| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va abordeze fete prin messul siteului laughing?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar crestine care se roaga pentru pacatele mele, cel putin asa mi au spus, pe tine?

| Ianvlad a răspuns (pentru RAY):

Cum le chema laughing?

| RAY a răspuns (pentru Ianvlad):

Fecioara maria, maria magdalena, Elena basescu, dragnea in chip de tarfa

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa nu fie conturi fake alea, pana acum nu, si arat destul de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poți să le abordezi tu pe ele dacă ești nerăbdător așa. Atât vezi că în momentul când inițiezi tu ceva, s-ar putea să ai nevoie și de ceva concret cu care să te prezinți la vorbitor. Dacă nu ai vorbe șlefuite și o viață despre care să vorbești, mai bine nu-ți mai face rău singur.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Inca nu laughing) Nici nu o sa se intample asta.

| RAY a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Poate un mos de 90 de ani cu nume de fata isi va trimite si tie un mesaj, nu isi pierde speranta

Răspuns utilizator avertizat