| 0PopaPorno a întrebat:

Vi s`a intamplat vreodata ca un prost sau proasta ca sa nu zic altfel sa se duca prin scoala si sa porneasca zvonuri cum ca tie ti-ar place un baiat /fata? Si deodata sa vina lumea la tine sa zica : Vaiii, da iti place de x. Daca da, ce ati facut? :-s

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Urasc oamenii lasi care nu sunt in stare sa recunoasca cand le place de cineva, trebuie sa fiti impuscati unu cate unu lashilor

Răspuns utilizator avertizat
| TheBloodyRoses a răspuns:

Dap. S`a intamplat. Ce`am facut? le-am spus :,, Si daca-mi place care`i problema ta? uite ca-mi place, ce sa-ti zic. Si pana la urma de ce`ti pasa tie? E viata mea si fac ce vreau, plac pe cine vreau. Acum dispari, am fost prea draguta cu voi azi happy.''

| 0PopaPorno explică:

Multumesc tututor. happy

| Đιαnα a răspuns:

Da, mi s-a intamplat chiar de multe ori.
In cele mai fericite cazuri, le-am explicat ca nu e adevarat, si au inteles.
In cele mai rele, a trebuit sa nu-i bag in seama si sa las ceva timp sa treaca, si s-au linistit zvonurile.
Si inca ceva, am un sfat pentru tine : Atata timp cat tu stii ca nu e adevarat, nu trebuie sa pui la suflet si sa-ti pese de ce spune lumea, nu fa mare caz din asta, chiar daca in momentul in care x si y vin la tine si iti spun ca iti place de a sau b, te simti foarte aiurea ( stiu cum e, believe me ) o sa treaca, vei vedea! happy

| Giulia97Anna a răspuns:

Da mi s-a intamplat si adevarul este ca el ma place si acum dinosaur a 5 pana in a8 e maintenance mare ca mine cu un an darkness nu-mi place de el.Copii prosti doar pentru ca ii vorbesc frumos si ar fi zis ca ma iubeste nu inseamna ca imi place de el

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Ma scuzati pentru scris nu am vazut ce am scris ma iutam doar la taste scuze am un program care daca scriu un cuvant el mi-l transforma in unul in engleza am vrut sa spun ca el ma place din a 5 pana in a 8 si tot nu ma lasa in pace si de aceea lumea zice ca ii place de el

| Raizen1996 a răspuns:

Ultima data cand mi-a zis cineva asta a fost pe clasa a 5 a si sincer i-am zis ca nu e treaba lui pe cine plac eu

| bettiebeaver a răspuns:

Hehe, pe ''proasta'' care a pornit zvonul as da-o de fata cu toata lumea sa-mi explice de ce a spus asta.