| Wolf3 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti parasiti de catre o fata\un baiat? Cum ati reactionat?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Mi s-a intamplat si sincer m-a durut decizia pe care el a luat-o.Am tot luptat pentru el si lui nu ii pasa si pe deasupra isi si batea joc de mine...asa ca mi-am dat seama ca nu merita si ca nu tine la mine nici un sfert din cat tin eu.Asa ca l-am lasat in pace, este decizia lui, oricum nu am nevoie de astfel de persoane langa minehappy

10 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Nu trebuie sa reactionezi negativ(adica sa nu disperi, sa nu plangi, sa nu blestemi, sa nu te razbuni etc.). trebuie sa nu ai nicio reactie.Bine:tu l-ai iubit, iar el nu.este un motiv pentru care sa plangi? Mie mi se pare ca este mai mult un fapt dupa care sa inveti, sa inveti sa fi indiferenta in fata baietiilor si ale fetelor cand te parasesc.

| mrjohanys a răspuns:

Am fugit la mama si am plans

| Gaviota a răspuns:

Nu stiu..ca numai eu m-am despartit de ei..nu mi-a dat nici unul papuci.happy

| Vix999 a răspuns:

Nuuuu...cum sa ni se intample? Dar asa ceva nu se intampla nimanui!
laughing) Ce intrebare ..normal ca toti am trecut prin asa ceva. N-ai ce sa faci, se intampla.Eu personal mi-am vazut mai departe de viata SI PUNCT. Eu nu ma uit niciodata inapoi. Daca ceva se termina...e definitiv terminat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar niciodata nu a fost fata in fata si cred ca e bine asa cum era pentru ca asa ma lua plansu direct cum a fost? pai deja imi dadeau lacrimile simteam un gol in mine ca si cum inma mea ar vrea sa iasa din piept simt o isnguratate oribila ca si cum telefonul meu nu ar mai avea sens...k acea pers nu ma e langa mine si incep sai simt lipsa

| BlackEyedGirl a răspuns:

M-am gandit ca nu ma merita, ca a fost alegerea lui pe care i-o respect, si nu trebuie sa disper, pentru ca sunt mii de baieti mai buni decat el.winking

| Fulbaster a răspuns:

Pur si simplu am trecut peste, si nu ma mai interesat!

| Radu921 a răspuns:

Atentie! va vorbeste un "campion"
Nu exista sa nu-ti para rau si sa nu fii deceptionat, asta e doar in manualele de psihologie dar trecand peste toate astea trebuie (dupa ceva timp) sa faci o analiza impartiala si in general motivul despartirilor e ca ne-am orientat gresit de la inceput, am vizat prea sus sau pe cineva din alte sfere. Indreptati greseala si treceti la atac. Atacul e cea mai buna aparare.

| Sktrkdk a răspuns:

Https://cdn.discordapp.com/......714260.jpg
Eu am intrat in partidul asta dupa ce am fost parasit si m-am simtit excelent

| INCREDIBILus a răspuns:

M-i s-a intamplat o singura data si foarte nasol(prin un mesaj in timp ce ma plimbam cu alta, m-o fi vazut, nu stiu), pai, cum sa reactionez, nu mi-a pasat, am trecut mai departe si gata. Nu e sfarsitu lumii daca una se desparte de tine.