| Roliii a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa nu va intre penisul in vagin din cauza marimii? ce sa fac in acest caz?

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu cred că este din cauza mărimii. Ori nu îți exciți partenera şi nu se lubrifiază ori este virgină şi prezintă dureri.

| corbulalbrosu a răspuns:

Am avut de mai multe ori parte de o astfel de experienta extrem de neplacuta si de frustranta in care datorita faptului ca fata respectiva fiind si virgina dar si de varsta adolescentina, avea vaginul intratat de stramt incat orice incercare de penetrare devenea imposibila. Pentru a nu-i provoca rupturi vaginale renuntarea a fost singura optiune valabila. Si totul se datora pur si simplu faptului ca nu au practicat deloc masturbarea intravaginala. big grin

| mihai69 a răspuns:

Folosiți și voi o pâlnie!

| mentholinks a răspuns:

Cauta una mai iapa.

| exoticc a răspuns:

Daca e virgina normal ca intra mai greu

| Remus20 a răspuns:

Pune puțin scuipat.

| Username123123 a răspuns:

Daca are 10 ani te cred si eu ca nu intra.