| Narcis494 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa placeti o persoana atat de mult dar sa nu puteti sa ii spuneti iar apoi sa o urati pentru orice face si va deranjeaza doar pentru a uita de ea? Cum a fost sau cum este?

Răspuns Câştigător
| Clausd10 a răspuns:

Pai de ce sa nu ii poti spune? E intr-o relatie, e casatorita? Daca nu, atunci pur si simplu incearca sa faci cumva sa afle si persoana ca iti place de ea. Pentru ca oricat de mult ai incerca sa o uiti prin a o uri, nu vei reusi decat atunci cand o alta persoana iti va atrage atat de mult atentia incat prima nici nu va mai conta.

2 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu mi s intamplat pentru ca atunci cand am placut o persoana.i am spus. spune i pentru ca mai mult suferi asa!

| SkyPilot a răspuns:

Nu. Daca mi-a placut, intotdeauna am incercat sa o cuceresc. M-as fi urat pe mine daca nu as fi incercat. Iar daca nu am reusit, problema este cu mine nu cu ea, asa ca nu am de ce sa o urasc. Am evitat-o, e adevarat, dar daca ne-am intalnit, m-aam purtat cu ea ca si cu oricare alta.