| Bloggu a întrebat:

Vi s-a pus vreodată pata pe o persoana încât să vă gândiți intruna la fata ei frumoasa,fara a tine cont daca are un fizic mai slab,gras, înalt sau scund sau anumite defecte?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, cand aveam 8 ani. Tu cati ani ai acum?

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, tu te-ai indragostit, ca asta nu este pata, ci indragosteala de-a binelea!

| SilentRain a răspuns:

Nu chiar întruna, dar da

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, o fac de 2 ani happy

| isemilia a răspuns:

Daaa. Super dragalas.

| SociopatuI a răspuns:

Da. Mi se intampla asta de 4 ani.

| Iunicu a răspuns:

Nu este nimic absurd să dezvolți o atracție pentru o anumită parte a corpului.

| luffypk a răspuns:

E ceva foarte normal, fata conteaza in proportie de 70% cand vine vorba de aspectul fizic (parerea mea), daca are o fata placuta, poate compensa cu restul trasaturilor, depinde de gusturile fiecaruia...

| R083R7 a răspuns:

Relatable