| Jebiel a întrebat:

Vi se par de apreciat femeile care deși sunt in călduri au niste principii și nu desfac picioarele aiurea? Și a doua, de ce unele femei sunt singure, practic cam orice femeie cu minim de cultura ar putea cuceri orice bărbat?

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Da, foarte de apreciat.Cine respecta principiile Creatorului si face sex doar duoa casatorie si doar cu partenerul de casatorie are viata cea mai fericita.Si eu am zis ca daca nu gasesc pa cineva care sa imi placa din toate puncteke de vedere, care sa fie dispus sa se insoare cu mine, care sa fie crestin convins adica sa aiba printre convingerile care ii ghideaza viata si fidelitatea pe viata, mai bine lipsa, mai bine raman singura toata viata.

| RAY a răspuns:

De ce nu sunt curve ca noi, ca sunt mai mature, inteligente

| tzionut a răspuns:

1 personal nu mi se pare nimic de apreciat. Ce face fiecare cu viata intima il/o priveste doar pe respectivul/a.
Acum femeile "nu desfac picioarele datorita unor principii" ci pentru a nu fi judecate si catalogate.
2 aici gresesti, ar putea cucerii "aproape" orice barbat. Uzual femeile aleg barbati de acelasi nivel ca ele sau superior. Iar cuceritul nu implica si ca barbatul respectiv le va si oferi ceea ce au nevoie, stabilitate, suport, viziune.

| lusth a răspuns:

Nah, nu neaparat. Din punctul meu de vedere, e perfect normal ca o femeie sa faca oricat sex isi doreste si cu oricine isi doreste. O respect la fel de mult. Ma enerveaza cele care nu-si asuma. Problema vine cand vorbim de inselat, dar pentru o femeie singura, mi se pare ok si asa, si asa.