| SecretLover10 a întrebat:

Vi se pare bine sa aveti o relatie la 12 ani? La voi la ce varsta a fost prima relatie? Povestiti...

Răspuns Câştigător
| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

E bine da' inca sa nu incepeti cu acele,,mangaieri intime''. cu saruturi poate XD Probabil o sa primesti niste comentarii cu,, eu la varsta aia ma jucam fotbal'' sau,, la varsta aia eu ma uitam la desene''. Sa stii ca nu e chiar asa. Adica la 12 ani mai joci fotbal (ca joci si pe la 40 laughing ) dar totusi isi incepe viata adolescentiva (sper ca am spus bine smug ). Este foarte bine. Eu? Prima relatie? Pai la ...Chiar vrei sa afli? pai sa stii ca am avut si pe la 9 ani straight face mda,da' atunci niciunu' nu stia ce inseamna cuvantul,, relatie''. deci nu era ca o relatie, era mai mult o,, amicitie'' (sper ca am scris bine XD). Prima reatie adevarata am avut-o la 11 ani (si o am, daca pot sa spun asa happy )De povestit, nu sunt bunica, si nu ma pricep la povestit straight face si cu prima intrebare, iti dau iar raspunu' : E foarte BINE, DA.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am fost doar asa pe plan aventurier la 12 ani numai ca nu aveam gandul la sex atunci. Doar sarut si atingeri pe colo.

| IloveME a răspuns:

O relatzie la 12 ani d care? d aia in care nu exista nici saruturi?
poate fi numita o relatzie?
eu as numio mai degraba o joaca!

| Castiel a răspuns:

Atata timp cat nu va incepeti viata sexuala, este oktongue depinde de oameni

| SecretLover10 explică:

O relatie cu tinut de mana si saruturi dar nu mai mult de atat

| SecretLover10 explică:

O relatie cu tinut de mana si saruturi dar nu mai mult de atat.

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Relatie**, scuze de greseala laughing

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Multumesc de funda! smug

| LiaElla a răspuns:

Mie mi se pare ok :Xdoar saruturi deocamdata si atatwinking

| WeedMan a răspuns:

E bine dar doar saruturi si atingeri.Eu am avut prima relatie la 10 anihappy

| habibi2012 a răspuns:

Eu am avut prima relatie al 13 ani dar nu a putut dura pre mult ca era prieten cu tatal meu si am aflat ca are nevasta si copil el m-a invatat sa sarut am avut o relatie normala dar fara relati intime

| gaby_4931 a răspuns:

Prima relatie in clasa a 4 mai mult o joaca

| Gabitssa a răspuns:

Da mai...eu am avut prima mea relatie la 12 anibatting eyelashes acum am 14 tongue