| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare corect sa ma raneasca un baiat si sa se desparta de mine si ca scuza are el ca nu poate fi la fel si sa iubeasca pentru ca a fost ranit înainte? Adica ce vina am eu ca l-a rănit aia înaintea mea? Și a mai si stat un an cu mine mințind că ma iubește. Iar acum eu nu cred că mai pot avea încredere în cineva... =( Și mereu imi cerea bani împrumut.Iar eu plateam tot,vacantele, la restaurant, motorina lui si tot tot. L-am ajutat financiar pana am ramas fara nimic.Ce proasta am fost. Acuma vrea sa ramanem prieteni ca el nu mai are sentimente dar eu nu pot ramane prietena cu asa om. Un sfat va rog.
Nici nu cred ca mai pot da bani vreunui barbat vreodata..stiu ca suna aiure dar eu nu mai ajut pe nimeni, mai bine dau la un cersetor.

Răspuns Câştigător
| dariaflorina a răspuns:

Sau alta varianta: avea un plan bine stabilit în cap, și a profitat de tine și și o fi găsit una bogata, habar nu am

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Omul ala nu este bărbat este o CARPA. Tu trebuia sa pui punct în momentul în care a îndrăznit sa te pună sa plătești tu vacanta, restaurant și motorina! Urgent Block peste tot, nu merita sa Ramai prietena cu o CARPA

| MarianWLF a răspuns:

Nu e datoria ta sa ii redai tu increderea, distrusa de altcineva.

| aditimus a răspuns:

Imi pare rau dar dupa ce ai scris mai sus a profitat de tine...
Decat sa te razbuni sau sa nu mai ai incredere in oameni mai bine roaga-te pentru el.
Daca faci bine bine primesti.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca te-a tinut de fraiera, pentru bani si alte avantaje, nicium de drag sau dragoste.
Bineinteles ca vrea sa ramaneti prieteni, ca are nevoie mai departe sa-i platesti totul, ca si pana acum, dar de iubit nu se pune rpobelma, ca deja are pe alta.

| dariaflorina a răspuns:

După părerea mea este indecis, imatur și clar nu a dat dovadă de bărbăție! Daca a ajuns sa plătească femeia pentru tine e grav...